Kaip iš molio nulipdyti sekso dievuką

Nesinori atrodyti tuštutėms, kurioms rūpi tik viena. Vis dėlto kad ir koks intelektualus bei sąmojingas vaikinas būtų, apsidžiaugtume, jei jam ne prasčiau sektųsi ir reikalams pajudėjus sekso link. Intymus gyvenimas svarbus. Deja, kai kurie vaikinai nesugeba ką ten moters – net paprasčiausio laužo užkurti...

Kitaip tariant, jie gali būti visais kitais atžvilgiais idealūs, netgi jų bokštai, riešutėliai, visi kiti tiems subtiliems dalykams reikiami įrankiai gali būti nepriekaištingi, tačiau jie vis tiek neatrakins tavo spynos.

Laimė, mokslas yra šviesa net lovoje. Dėkis galvon, kaip galima įkrėsti žinių apie malonumo triukus net visiškam sekso analfabetui.

Sekso kliūtis Nr. 1: jis niekada nemėgina tavęs sugundyti. Gaila, bet dažnas vyras, turintis nuolatinę partnerę, ilgainiui pradeda manyti, jog ji ir taip jau sugundyta. Jiems atrodo, kad pakanka kelis kartus nuvilioti mus į lovą, ir viskas – mes į ją visada džiugiai straksėsime pačios. Tačiau mums patinka būti geidžiamoms, taigi ir gundomoms.

Iš esmės vienintelis būdas vėl būti sugundytai – nustoti mylėtis su savo antrąja puse, kol jis susiprotės paklausti, kas nutiko. Kai paaiškinsi, ko iš jo tikiesi, gal ir jis ims kitaip elgtis. Pati žinai, kieno mama viltis, tačiau ji vis dėlto miršta paskutinė.

Nejaugi tai reiškia, kad dabar kaskart norint būti sugundytai teks mylimajam duoti kyšį? O gal yra kokia nors alternatyva? Yra! Suprasti ir susitaikyti, kad judviejų santykiai jau kitokie, metas imtis naujos taktikos. Pačiai. Pagyvinti savo seksualinį gyvenimą, patyrinėti fantazijų pasaulį. Kitaip tariant, užuot apraudojus tai, kas buvo, sugalvoti abiem tinkamą pakaitą.

Sekso kliūtis Nr. 2: glamonės ir jis – du nesuderinami dalykai. Visiškai įmanoma, kad vaikino glamonės tavęs neįkvepia, nes... na, nemokšiškos tos glamonės, ir tiek. Jei vaikinui stinga patirties ar įgūdžių, tu visada gali imtis iniciatyvos ir jį pamokyti – šioje srityje beviltiškų mokinių nebūna.

Koks geriausias mokymo metodas? Pradėk nuo bučinių: suimk vaikino veidą delnais ir pademonstruok, kaip norėtum būti bučiuojama. Švelniai kandžiok, čiulpk, žaisk liežuvio galiuku.

Antras žingsnis – parodyk, kaip geidi būti liečiama. Uždėk jo rankas sau ant šlaunų ir vedžiok savosiomis mokydama švelniai glamonėti pirštais, stumdama po truputį vidinių pusių link ir čia ilgindama glamones.

Trečia karšta pamoka: jo delnai ant tavo krūtų – myluok jas sukamaisiais judesiais drauge parodydama, koks spaudimas ir kokie judesiai tau priimtini šioje delikačioje vietoje. Apsuk jo pirštų galiukus aplink spenelius ir sušnabždėk, ko labiau norėtum: kad jis juos palaižytų, pačiulptų ar kad stipriau suimtų. Tegul šis seksualus turas po tavo kūną jam tampa įspūdingiausia gyvenimo ekskursija!

Sekso kliūtis Nr. 3: jokio oralinio. Jokio?! Vienas būdų jį paskatinti – atsilyginti taip pat. Kitaip tariant, jei jis nori tokio malonumo iš tavęs, turės jį suteikti ir tau. Yapč jei pasistengsi ir apdovanosi jį toookiu oraliniu, kad jis prašys kartoti be paliovos.

Tiesa, toks bandymas gali baigtis visiška nesėkme, jei vaikinas oralinių glamonių vengia ne todėl, kad jam tai nepriimtina, – tiesiog gėdijasi savo technikos. Tad jei mylimasis pamalonina tave burna ir daro tai puikiai, netylėk, pagirk jį. Na, o jei jis, švelniai tariant, niekam tikęs, pamokyk. Suimk rankomis jo galvą – taip pati kontroliuosi spaudimą, jis neįsikniaubs pernelyg giliai tau į intymiąją vietelę ir nespaus jos nosimi ar smakru.

Kai vaikino liežuvis atsidurs ant tavo klitoriuko, kontroliuok veiksmą į jį trindamasi. Vaikinui pavyko? Padrąsink jį dejonėmis. Netinka jo liežuvis? Galite pakeisti jį pirštu. Arba sekso žaisliuku.

Sekso kliūtis Nr. 4: ritmų dermė. Visi lovoje finišą pasiekiame skirtingu greičiu. Kartais judu skiria beveik mylios: tu jau distanciją baigei, o jis – tik įsibėgėja. Arba jis guli patenkintas iki ausų, o tau – pats įkarštis. Beje, metams bėgant skirtumas vis labiau ryškėja: moterys susijaudina greičiau, vyrai – lėčiau.

Jei atvirai, labiau rūpintis turėtum ne dėl sinchroniškos baigties – dėl to, kad finišą pasiektum pirmoji. Jei matai, kad kol tu pamažu įsibėgėji, vaikinas jau tekinas skuodžia į finišą, pasirūpink savimi. Užuot jį glamonėjusi, parodyk, jog tau labiau reikia jo glostymų. Arba pradėk save tenkinti ranka – kad jį pasivytum. Užuot lėkęs, geriau tegul vaikinas susitelkia į tave ir tavo malonumus. Arba pakeičia ritmą ir sudrebina tave neskubriais, bet giliais, ilgais judesiais, trindamasis varpa į tavo klitorį.

Seksualinė chemija – baisiai nenuspėjamas dalykas. Netgi seksas su sielos dvyniu gali pasirodyti labai šiaip sau. Tas, kuris idealiai tinka į vyrus, gali nuvilti kaip tik intymioje srityje. Laimė, iš koto verčiantis seksas net ir tokiu atveju įmanomas, jei tik nesi visiškai slopinama lovoje. Iš esmės trauka skirstoma į tris tipus: degimas, neutralumas ir slopinimas. Dėl degimo viskas aišku ir viskas gerai. Neutralumo atveju irgi galima tikėtis sėkmės: jei vaikinas patinka kaip asmenybė ir fiziškai neatstumia, visa kita – technikos dalykai. Slopinimas... Ar verta dėl tokio vyro kankintis?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis