Apie neigiamą praeitį ir nepastovius vaikinus

Merginos bando atsikratyti neigiamos reputacijos ir naiviai tiki, kad išties rūpi kaip jaunam mėnuliui vis atsirandančiam vaikinui.

Angi klausia: „Ar vaikinams svarbu, kas buvo ankstesnis merginos partneris? Jei jis ne kokios reputacijos, tai gali nuverteti ir mergina?“

Manfredas: Dauguma vaikinų apskritai nenori nieko žinoti apie tavo buvusius partnerius. Jeigu jis nieko neklausia, pati nesiimk iniciatyvos apie juos pasakodama. Jeigu jau atsitiko taip, kad tavo eksas – judviejų bendras pažįstamas, kurio reputacija įgavusi neigiamą atsplavį, gali būti, kad dabartinis vaikinas į tave žiūrės kiek atsargiau. Ko gero, esi girdėjusi posakį: parodyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu esi. Vaikinui gali kilti natūralus klausimas, ką tokia šauni mergina veikė su tokiu mulkiu? Nepraleisk nei vienos progos naujajam vaikinui parodyti, kad išties esi šauni. Svarbiausia – nesikeik kaip traktoristas, nesispjaudyk ir nežirgliok gatvėmis kaip vyras. Būk maloni, miela ir išsilavinusi – išsklaidysi visas abejones dėl neigiamo praeities šleifo.

Prisistatyti nenorėjusi mergina klausia: „Ar toliau tęsti santykius su vaikinu, kuris pasirodo kaip jaunas mėnulis? Žinau, kad jam patinku, bet jis elgiasi šaltai... Jeigu nuspręndžiame susitiki, tai aš privalau sugalvoti, ką veiksime ir pan.. Kas jam darosi?“

Manfredas: Šis skystablauzdis žaidžia su tavimi (gali būti, kad net nesi jam vienintelė). Skaudu išgirsti, tačiau būk tikra – tu jam nė kiek nerūpi. Jis tiesiog jaučia malonumą, kai tu neriesi dėl jo iš kailio – tai glosto jo savimeilę, o tavo jausmai ir norai jam nė kiek nerūpi. Jeigu gerbi ir myli save, siųsk šį apsimetėlį kuo toliau. Normalus vyras, susidomėjęs mergina, stengiasi kaip įmanydamas jai įtikti ir kaip galima dažniau rodo dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis