Kaip išrauti eksą iš širdies?

Kartais eksas virsta tikra emocine piktžole – ir išrauti ją oi, kaip sunku. Neleisk jai keroti – pateikiame tau patarimų, kaip išrauti eksą iš širdies.

Atkirsk jį. Pirmasis žingsnis – liautis apie jį galvoti. Kai jis vėl ims brautis į tavo smegenis, pasakyk stop ir bent pusę minutės atlaikyk neįsileidusi jo į savo mintis.

Stabdyk save. Jei reikia, užklijuok ant telefono lapelį su užrašu: “Neskambink!”, kad atsipeikėtum kaskart kilus norui surinkti jo numerį. Arba...

... apgauk save. Palik telefone jo vardą, bet numerį įrašyk savo geriausios draugės – kai silpnumo akimirką pulsi buvusiajam skambinti, būsi sujungta su drauge. Užblokuok jo telefono numerį, feisbuko profilį ir elektroninį paštą, kad jis negalėtų tavęs trikdyti.

Laikykis atokiau. Neik ten, kur gali jį sutikti.

Venk prisiminimų. Nustok klausytis judviejų dainos, nebežiūrinėk judviejų nuotraukų, apskritai atiduok draugei viską, kas jį primena. Arba...

... prisimink tikrovę. Sudaryk jo penkių labiausiai erzinančių savybių sąrašą ir laikyk piniginėje nenumatytam atvejui – jei, tarkim, pro šalį praeitų vaikinas, vilkintis tokį pat megztinį, kokį tam niekšeliui kadaise padovanojai. Vos tik užplūs ilgesys, trauk sąrašą, kad vėl prisimintum, koks jis šlykštukas.

Leisk draugams padėti. Nes kitą kartą gal tau teks kišti savo petį jų ašaroms sugerti.

Pyk ant jo. Tai naudingiau sveikatai, nei save graužti.

Suvok, kad praeitis nebegrįš. O ji gal buvo toli gražu ne tokia nuostabi, kokią pameni.

Nemiegok su juo. Nes kaskart širdies žaizdas draskysi iš naujo.

Mylėk save. Ir lepink...

... bet nepersistenk. Pernelyg intensyvi alkoholio, gardėsių ir pirkinių terapija ilgainiui tik pablogins savijautą.

Būk atvira sau. Pripažink: jei jis su tavimi nebendrauja, vadinasi, nebemyli.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis