Ką reiškia vaikino feisbuko nuotrauka?

Socialiniai tinklalapiai padeda ne tik senas pažintis atgaivinti ar megzti naujas – juose gali lavinti savo psichologinės įžvalgos įgūdžius tyrinėdama vaikinų nuotraukas.

Menų menai. Oi, koks geras rakursas! Prie nuotraukos – šūsnys komplimentų, susižavėjimo šūksnių. Gal šio vaikino draugai – vien fotografai? Gal jis pats domisi fotografija? Arba šiaip neprieštarauja, kad jo profilį naršytų kuo daugiau romantiškai nusiteikusių merginų. Aišku viena: tokia nuotrauka dažniausiai slepia perfekcionistą. Jis pedantiškas, skrupulingas, jo namuose – ideali tvarka. Gyvena vaikinas sau tyliai, niekam nekeldamas rūpesčių. Vertina skanų maistą, dėvi elegantiškus drabužius ir išmano bemaž viską, bet po truputį. Su savo mergina elgsis nuoširdžiai, ją lepins, vertins. Nors pelnyti jo dėmesį sunku.

Pakelta ranka. Vyrukas moka ir liūdną žvilgsnį nutaisyti, ir lūpas dailiai papūsti. Akivaizdu: fotografavosi pats, ištiesęs prieš save ranką su fotoaparatu. Sprendžiant iš dažnai atnaujinamų profilio vaizdų, jam tai daryti patinka. Nuotraukos keliauja iš visur, kur tik jis pasisuka: muziejų, matavimosi kabinų, net viešųjų tualetų. Kas čia – begalinė meilė sau ar nykios vienatvės klyksmas? Veikiausia jį domina tik jis pats. Šiam vaikinui reikia merginos, kuri jį dievintų. Atkreipk dėmesį: nuotraukų su draugais jis beveik neturi. Jis, jis ir dar kartą jis, tik fonas keičiasi. Lygiai taip pat keisis merginos.

Linksmi paveikslėliai. Žmogus–Voras, Kaukolė, Rudolfas – tiks bet kas, tik ne jo asmeninis portretas. Šis vaikinas – idealistas. Greičiausia be galo įdomus žmogus. Jo pomėgių istoriją gali sekti stebėdama, kaip keičiasi profilio iliustracijos. Klausimas toks: ar ieškant vis naujų įdomybių jam liks laiko tau? Skubame nuraminti – liks. Mylimam žmogui jis nieko negaili. Tokia romantiška asmenybė visada pasirengusi ištiesti pagalbos ranką. Jei judviejų interesai sutaps, būsite tvirta pora. Jis pasitiki savimi, bet nėra savimyla, todėl nemėgins gožti tavęs.

Amžinas judesys. Matai tą mažutę figūrėlę ant snieglentės kalno fone? Štai jis, tavo potencialus princas. Įmanomi ir kiti variantai: jis leidžiasi su parašiutu, čiuožia slidėmis, sklendžia parasparniu. Veido niekur nematyti – fotoaparatas nespėja jo užfiksuoti dėl nuolatinio judėjimo. Reaktorius, ne žmogus. Tokie linkę kardinaliai keistis. Vakar lakstė snieglente, šiandien šokinėja su parašiutu. O kas rytoj? Dievai žino. Jo pomėgiai vis keičiasi, ir kaskart jis mėgina juos tobulinti iki profesionalumo. Taip pat nesunkiai jis gali susidomėti nauja moterimi ir pamiršti tave. Tačiau jei sugebėsi išvterti su šiuo vyru, judviejų sąjunga gali būti itin tvirta. Vis dėlto meilė žmogui stipresnė nei jausmai slidėms.

O čia mes su Petru. Turi galimybę vienu šūviu nupilti du laimikius: pasigrožėti savo naujuoju svajonių objektu ir susipažinti su geriausiu jo draugu. Matai, koks nuostabus vyrų draugystės pavyzdys: net socialiniame tinklalapyje jiedu drauge! Ar tik ši fotografija neišduoda, kad šiems vaikinams daugiau nieko ir nereikia be raumeningos vyriškos draugystės? Kaip reaguosi, jei net tada, kai tapsi jo mergina, profilyje puikuosis jo ir jo geriausio draugo nuotrauka? Būk atsargi: šis žmogus veikiausia yra seksistas. Vienas tų, kurie iš principo neįsileidžia moterų į savo broliją. Jei esi pasirengusi tupėti šalia be jokių teisių, – tupėk, tik verčiau nė nemėgink išsikovoti daugiau vietos po saule: greitai būsi pastatyta į vietą.

Vakarėlis be pabaigos. Nuotraukoje jis šėlsta kažkokiame tūse? Kokteilio taurė, gal pora ilgakojų šalia. Jokių abejonių: jei tapsi jo mergina, nė nesvajok leisti jaukių vakarų namuose, valgyti picų ir žiūrėti romantinių komedijų. Ruošk ryškius apdarus ir gerą maskuoklį, kad rytais turėtum kuo slėpti pajuodusius paakius. Šis vaikinas gali linksmintis pernakt. Mergina? Kaip priedas prie savęs, paties mylimiausio, – gal ir nieko. Tik būtų gerai, kad tas priedas būtų nemokamas ir pozityviai nusiteikęs. Tokie vyrai – demonstratyvūs, kiek isteriški, emociškai nesubrendę, visiški egoistai. Ar ilgai pavyks išlaikyti su juo santykius – laaaabai opus klausimas.

Kūno dalys. Šis vaikinas aria. Sporto salėje lankosi bent tris kartus per savaitę ir mielai visiems demonstruoja, kad ten išlietas prakaitas grįžta dailiomis formomis: štai, pasigrožėkite. Jei gali taikstytis su tokiu aukojimusi dėl kūno – pirmyn. Bet įsidėmėk: žodį angliavandeniai jam girdint gali vartoti tik kaip keiksmažodį. Taip pat nesistebėk, jei mylėdamasis šis atletas vis žvilgčios į save veidrodyje. Suprask: žmogus stengiasi ir jam reikia matyti rezultatą. Na, narcizas jis, narcizas. Tavo interesai? Įdomūs tik tau. Beje, vaikinas gali būti linkęs į agresiją: padavusi ne jo mėgstamą šaukštą, gali toookių dalykų išgirsti!.. O kad jis turės mėgstamą šaukštą, nė neabejok.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis