Skaityk iš vaikino lūpų!

Iš jų gali sklisti melagingi garsai, tačiau jos pačios nemeluoja niekada. Stebėk jų siunčiamus ženklus, ir tau nereikės klausti, ką mano vaikinas.

Jis vaiposi. Atgal ir viršun patempti vaikino lūpų kampučiai gali atrodyti it kokia pašaipa. Neapsigauk! Tai tik reiškia, kad vaikinas norėtų šypsotis, bet pernelyg save kontroliuoja. Vyrams sudėtingiau reikšti teigiamas emocijas nei moterims, tad šis mini vypsnys iš tiesų yra plati šypsena, tik suvaldyta.

Jis kietai susičiaupia. Veikiausia turi blogų žinių. Susimetusios raukšlės ir įtampa aplink burną – ženklas, kad jam sunku kažką tau pasakyti.

Jis pridengia burną delnu. Šį vaikiną kas nors nervina (gal tu?). Liesti save – savita saviguoda, savęs raminimas. O jei jis trumpam delnu pridengia burną, vadinasi, nenori kalbėti.

Jis kandžioja lūpą. O taip! Tu vaikinui ne šiaip patinki – tu jam laaabai patinki. Kramtymas – refleksas, kurio griebiamės, kai matome ką nors skanaus. Tad jei vaikinas kandžioja lūpas, vadinasi, pasąmonėje nori tik viena – greičiau jomis įsisiurbti į tavąsias.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis