Ką vaikinai slepia santykių pradžioje?

Megzdamas naują pažintį kiekvienas vaikinas nėra toks, koks yra iš tikrųjų. Jis tarsi tetervinas šoka viliotinį, rodydamas tik gražiausias plunksnas, ir kaip lakštingala suokia tik pačias gražiausias treles. Žodžiu, visaip pučia miglą į akis, kad tik įsiverstų tave į lovą.

Paprastai vaikinai jos visos iškart neišsklaido – kad tavęs neištiktų šoko priepuolis. Savo realybės vaizdelius kiekvienas stengiasi pateikti pamažu, drauge atlikdamas tavo jausmų testą, kuris galop parodys, ar tau išties jis patinka toks, koks yra. Pasirenk tam testui – štai dalykai, kuriuos dažnas vaikinas slėps santykių pradžioje.

Jis turi meilužę. Dažniausia tai – arba sporto šaka, arba kokia nors transporto priemonė. Jei nenumanai, kaip krepšinis ar futbolas, ar tiuningas gali prilygti meilužei, eksperimento tikslais vieną dieną pasakyk savo vaikinui: „Arba aš, arba ji“, – ir suprasi. O jei nenori žaisti su ugnimi, geriau išsidažyk veidą jo mėgstamos komandos spalvomis ir eik kartu žiūrėti rungtynių.

Jis nebaigia darbų. Per pirmąją viešnagę jo būste turbūt tau buvo parodytas koks nors daiktas, kurį jis neva kuria savo rankomis. Pavyzdžiui, knygų lentyna. Nors dar nebaigta, ji tau jau paliko įspūdį – juk rodo, kad vaikinui rankos ne iš užpakalio išdygusios. Bet vargu ar jis prasitarė, kad prisukti trūkstamų varžtų jau trejus metus neprisiruošia. Žiū, praeis dar metai kiti, kol lentyna bus tokia, kokia nupiešta eskizuose.

Jis žiūri porno. Statistikos duomenimis, nesimasturbuoja tik vienas vyras iš dešimties. O tiems devyniems, be abejo, vien tik erotinių fantazijų maža. Tad nenustebk toje trejus metus nebaigtoje lentynoje radusi visą šūsnį aiškios paskirties žurnalų ar DVD įrašų.

Jis turi kitokių draugų. Su pačiais geriausiais tgu jau pažįstama. Jie dirba gerus darbus, turi gražius namus, dar gražesnes žmonas. Su likusiais susipažinsi bare arba krepšinio arenos tribūnoje. Jie nežinia iš ko gyvena, sveikindamiesi susidaužia pilvais, išgėrę alaus garsiai atsiraugėja ir meiliai žiūrėdami tau į akis paklausia: tavo papai tikri ar silikoniniai? Jei nori ir toliau būti su vaikinu, teks su jais susidraugauti.

Jis neturi stiliaus jausmo. Nors rengiasi seksualiai – džinsias ir marškinėliais trumpomis rankovėmis. Dauguma marškinėlių aprašinėti nieko nesakančiais užrašais, nors jis turi ir tokių, ant kurių šviečia: „Aš ne iš tų, kurie bėga. Aš iš tų, kurių nepagausi.“ Greičiausia tie kitokie draugai kokia nors proga padovanojo.

Jis nėra toks tvarkingas. Toks, koks atrodė iš pradžių. Taip, jis kasdien maunasi švarias kojines, bet nešvarias kolekcionuoja kampe po rašomuoju stalu. Taip, atėjęs pas tave jis visada nusiauna batus, bet savo namuose su batais sėda priešais televizorių. Tik nepradėk bambėti: juk kiekviena netvarka turi savo tvarką.

Jis gadina orą lovoje. Amerikiečiai net sociologinius tyrimus atliko, kad sužinotų, kaip ilgai vyras vartydamasis lovoje su mylimąja gali iškęsti nepirstelėjęs: vidutiniškai – šešis mėnesius. O paskui... Kaip sakė Bradas Pittas, dar gyvendamas su Jennifer Aniston: „Būti vedusiam reiškia, kad lovoje galiu gadinti orą ir valgyti ledus.“

Jis eina kitas pareigas. Šiais laikais ir kiemsargio darbo pažymėjime gali būti įrašyta, kad jis – kiemo tvarkos palaikymo vadovas. Todėl didelė tikimybė, kad ir tavo vaikino pareigų pavadinimas tik skamba gražiai. Bet pagalvok pati, su kuo draugauji: su vaikinu ar jo pareigomis? Jei pasirinksi tinkamą atsakymą, nebus jokio diskomforto ir dėl kiemo tvarkos palaikymo vadovo.

Jis žaidžia. Kompiuterinius, o gal ir azartinius žaidimus. Vieša paslaptis: kažkada seniai Marijaus Mikutavičiaus ir Reginos Renčeliauskaitės santuoka iširo, nes Marijonas negalėjo atsitraukti nuo kažkurios elektroninės šaudyklės ar kompiuterinės civilizacijos kūrimo proceso. O juk galėjo Regina pasidomėti žaidimų specifika – būtų abu smagiai leidę laiką ir laimingai gyvenę.

Jis tave myli. Jei nemylėtų, vargu ar po pirmojo sekso toliau su tavimi bendrautų, į pasimatymus kviestų, su draugais supažindintų. Beje, jis tave myli tokią, kokia esi. Todėl ir iš tavęs tikisi to paties. Tad jei tau knieti kaip nors jį keisti – keisk taip, kad jis to nepastebėtų. Moterys tai tikrai sugeba.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis