Akivaizdūs vyro meilės ženklai

Ar gali vyras prisipažinti meilę nė neištaręs Myliu? Taip! O kam tie žodžiai, jei už juos kalba veiksmai.

1 variantas. Jis tiesiog rūpinasi tavimi ir stengiasi lepinti. Pasiguodi, kad darbe buvo tikras pragaras ir jautiesi visiškai nuo kojų nusivariusi, – jis paruošia vakarienę ir pamasažuoja tau pečius, pėdas. Neprašytas.

2 variantas. Savo namuose jis padaro ką nors, kas malonu būtent tau. Pavyzdžiui, įrašo tavo mėgstamos muzikos ar nuperka tavo mėgstamiausios kavos. Trumpiau tariant, stengiasi, kad tu, atėjusi į svečius, jaustumeisi kuo maloniau.

3 variantas. Jis laikosi įsipareigojimų. Pavyzdžiui, skambina sutartu laiku (kaip ir tarėtės), mielai vykdo visus tavo pavedimus. Ir daro tai ne dėl to, kad iš prigimties yra pareigingas vyrukas, o todėl, kad nori tau įtikti.

4 variantas. Jis bando padėti spręsti kilusias problemas. Pavyzdžiui, svarsto, kaip elgtis su bjauriu bosu, pataria, kaip susitvarkyti CV. Vaikinams patinka gelbėtojų vaidmuo. Ypač jei gelbėti reikia mylimą moterį.

5 variantas. Jis inicijuoja judviejų pasimatymus. Ne tik skambina norėdamas sutarti laiką, bet ir pasiūlo, ką šaunaus galėtumėte nuveikti.

6 variantas. Jis planuoja judviejų atostogas. Pavyzdžiui, siūlo kelionę, į kurią galėtumėte vykti kitąmet.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis