Kur gyvena patys aistringiausi vyrai?

Ieškai tikro eržilo, kuris suteiktų tavo seksualiniam gyvenimui naujų spalvų? Į pagalbą tau skuba vienas Didžiosios Britanijos viešosios nuomonės fondas, apklausęs 15000 moterų ir išsiaiškinęs, kurių šalių vyrai gali didžiuotis mačo statusu, o kuriems dar reikėtų gerokai patobulėti.

Bėk, kiek kojos neša. Jie – ne tau!

1. Aukščiausią vietą blogiausių meilužių sąraše užėmė vokiečiai, kurie, anot moterų, yra pernelyg šiurkštūs ir dar prastai kvepia.

2. Antroje vietoje liko britai. Pasirodo, lovoje jie mėgsta patinginiauti ir tikisi, kad visą darbą nudirbs moteris.

3. Ne itin garbinga trečioji vieta atiteko olandams, kurie moterims pasirodė ne tik grubūs, bet ir nerangūs.

Tarp blogiausių meilužių atsidūrė ir amerikiečiai (priežasčių vardinti tikriausiai net nereikia), vyrukai iš Velso, kuriuos moterys išvadino mamyčiukais, pernelyg garsūs škotai ir prakaitu žliaugiantys turkai .

Griebk ir nepaleisk!

1. Kaip ir reikėjo tikėtis, aukščiausią vietą geriausių meilužių sąraše užėmė temperamentingieji ispanai, puikiai žinantys, kaip parodyti dėmesį damoms.

2. Nuostabos nekelia ir tai, kad antroji vieta atiteko žodžių kišenėje neieškantiems italams, galintiems pakerėti vien nesibaigiančiais komplimentais.

3. Trečioje vietoje liko karštieji brazilai, aplenkę net galantiškuosius prancūzus.

Į geriausiųjų sąrašą moterys taip pat įtraukė danus, australus, kanadiečius ir airius. Na, o lietuvaičiai nepateko nė į vieną sąrašą. Gal ir gerai, juk mūsų vyrai – pats aukso viduriukas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis