Vyrų frazės, kurių moterys negali pakęsti

„Ar su šia suknele aš tau neatrodau stora?“, „Tu tikrai mane myli?“, „O mano draugės vyras tai dovanoja jai gėles“ – štai labai sutrumpintas variantas frazių, kurios vyrus gali išvesti iš proto (ir tikrai ne gerąja prasme). Svarbiausia, kad teisingo atsakymo ar tinkamos reakcijos praktiškai negali būti. „Taip, brangioji, žinoma, kad aš tave myliu“ – atrodytų, pats teisingiausias variantas, bet ne... „Jei tu mane tikrai mylėtum, tuomet taip nesielgtum ir aplamai, man toks klausimas net neiškiltų!“

Pripažinkime, kartais mūsų klausimai ir reakcija į atsakymus iš tiesų erzina, bet į vyrukų leptelėtas frazes kartais net nėra ką atsakyti.

„Šito aš neprisimenu“

Dažniausiai ši frazė nuskamba tuomet, kai primeni jo paties pažadus. Nereikia iš karto kelti isterijos, nes gali būti, kad jis ne išsisukinėja, o iš tiesų neprisimena, juk visos puikiai žinome, kad vyrai kelių darbų vienu metu daryti nesugeba: jei pažadas paslampinėti su tavimi po parduotuves nuskambėjo tuomet, kai jis susikaupęs skaitė laikraštį, greičiausiai net neprisimins, kad tuo metu tu apskritai buvai šalia.

„Aš buvau girtas“

Tai turbūt pats geriausias pasiteisinimas, kuris, anot vyrų, atleidžia nuo bet kokios atsakomybės. Tik įdomu kaip jis sureaguotų, jei tu naktį negrįžtum namo, kazino būtum išleidusi visus bendrus pinigus, o tavo telefone mirgėtų kalnas naujų nežinomų numerių. Ar pasiteisinimas „Brangusis, bet aš juk buvau girta“ taip pat padėtų?

„Aš buvau užsiėmęs! Aš dirbau!“

Labai įdomu koks gi despotas turėtų būti jo viršininkas, kad užkrautų darbų tiek, jog neatsirastų nė vienos laisvos minutės skambučiui ar paprasčiausiai SMS žinutei. Žiūrint iš kitos pusės, taviškio alga tikriausiai atimanti žadą, jeigu jis ryžtasi taip „įtemptai“ dirbti, nustumdamas asmeninį gyvenimą į antrą planą.

„Net nežinau, kas man buvo užėję“

Tiesiog frazė žudikė, idealiai deranti su „Aš buvau girtas“. Beje, dažniausiai, teisinantis dėl savo elgesio, jos ir būna panaudojamos abi, tarsi jei girtumas išsisukti nepadės, nežinojimas išgelbės.

„O mano mama ne taip daro“

Na kuriai gi moteriai patiktų būti lyginamai su mamyte, kuri visada ir viską daro geriau. Dar blogesnis variantas, jei jis drįsta lyginti tave su buvusiąja.

„Tu juk šaunuolė, padarysi tai“

Palaikymas yra gerai, bet gražbyliavimas, kuomet pats tingi pakelti savo sėdynę nuo kėdės – nieko gero. Kad tu šaunuolė ir gali viską padaryti pati – ir taip savaime aišku, bet kartais nereikia užsikrauti visko ant savų pečių vien tam, kad eilinį kartą įrodytum galinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis