Mieloji, gal pasikvieskime į lovą draugę? (seksualinės vyrų fantazijos)

Kalbėdamas jis - angeliukas, svajodamas - velniukas. Ir tame nėra nieko blogo, juk fantazuoti niekas neuždraudė. Kviečiame pasivaikščioti po slaptą seksualinių vyrų fantazijų pasaulį! Galbūt kai kurias iš jų tu ir pati norėsi paversti realybe?

Tango trise: aš, tu ir tavo draugė

Apklausus tūkstantį vyrų paaiškėjo, kad populiariausia seksualinė fantazija - aistringi meilės žaidimai su dviem moterimis vienu metu. Apie seksą trise paslapčia svajoja net 20 % apklaustųjų. Tik štai įsileisti į savo lovą kitą vyrą sutiktų mažuma.

Noriu tave surišti

Beveik tiek pat - 19 % stipriosios lyties atstovų norėtųsi surakinti savo partnerę antrankiais arba surišti virvėmis.  Nenusigąsk! Psichologai teigia, kad tokios fantazijos nebūtinai yra sadizmo požymis. Greičiausiai jis tik nori pajusti visišką tavo atsidavimą jam.

O gal surišk mane?

17% vyrų, atvirkščiai, pageidauja patys būti surišami. Ir vėlgi, nereikia baimintis, kad jis - skausmo ir kančios ištroškęs mazochistas. Paprasčiausiai įsigalėję elgesio stereotipai (iniciatyvos privalo imtis vyrai!) kartais skatina norėti to, kas sunkiau pasiekiama. Šiuo atveju visa iniciatyva būtų tavo rankose, o jam teliktų mėgautis malonumais.

Ir kuo gi jie ten užsiima?

16%  vyrų svajoja slapta stebėti porelę, užsiimančia seksu. Šią fantaziją paskatino išpopuliarėjusi porno industrija. Ne paslaptis, kad vyrams patinka filmai, skirti suaugusiems, nes žiūrint juos ir stebint iš šalies, galima pasisemti patirties, o tuo pačiu ir atsipalaiduoti.   

Dėmesio, filmuojam!

14% vyrų svajoja savo meilės žaidimus įrašyti į vaizdo juostą. Pasak psichologų, tuomet vyras pasijaučia esantis pats geriausias, alfa-patinas! Beje, jų visai nejaudina faktas, kad filmuota medžiaga netyčia gali atsidurti internete.

Gal pasikeiskim?

Pasikeisti su kita pora partnerėmis trokšta 7% vyrų. Tai lyg ir leidimas būti neištikimais, tuo pačiu metu viską kontroliuojant. Psichologai vis tik įspėja apie pavojingas povandenines sroves tokiuose žaidimuose, nes po jų gali prasidėti partnerių palyginimai, pavydas, pykčiai.

Kuo daugiau, tuo smagiau

3% vyrų norėtų grupinio sekso. Dalyvavimas orgijose kur kas mažiau įpareigoja nei tas pats svingas. Tu naudojiesi, tavimi naudojasi, taigi asmeniškumo aspektas beveik išnyksta. Tačiau, kaip nekeista, būtent tas faktas orgijas ir nustūmė į sąrašo galą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis