Klausk jo drąsiai: kaip geriau patenkinti vaikiną?

Santykiai – painus dalykas, o juos išnarplioti padeda Manfredas, sąžiningai atsakantis į visus Jūsų siunčiamus klausimus!

COSMO skaitytoja klausia: “Noriu padaryti oralinį vaikinui. Koks suteiktų jam didesnių pojūčių: kai užriščiau akis ir tada jį pamaloninčiau ar įprastas, kai jis viską mato?”

Manfredas: Manau pats faktas, kad tu pasiruošusi padaryti tai dėl jo, yra pakankamai užvedantis dalykas. Užrištos akys ar ne - ne taip svarbu, svarbiausia - jausti savo partnerį ir reaguoti į tai, kas būtent jam patinka ar ne, nes universalaus metodo tokiuose dalykuose nėra.

COSMO skaitytoja klausia: “Kaip atskirti ar vaikinas dar myli, ar tai tiesiog pripratimas ilgą laiką būnant kartu?”

Manfredas: Kad ir kaip audringai mylėtum santykių pradžioje, kažkada vis tiek ateis ta akimirka, kai santykiai nurims ir nori nenori kils klausimas: ar tai santykių pabaiga, ar tiesiog kitas etapas? Turi atsakyti sau į klausimą dėl ko jūs esate kartu? Meilė yra abstrakti sąvoka, į kurią įeina daug dalykų, kurie mums yra svarbūs ir kurie išlaiko mus kartu, pvz. tarpusavio supratimas, vienas kito papildymas, bendravimas, bendrų tikslų siekimas ir daug kitų. Jei nei tu, nei tavo vaikinas negalit atsakyti kodėl jūs esate kartu ir kodėl jums reikia vienam kito, tai tokiems santykiams gręsia didelis pavojus.

COSMO skaitytoja klausia: “Draugauju su vaikinu kelis mėnesius. Jis labai mielas, bet per daug smalsus. Mane labiausiai išmuša iš vėžių, kai jis klausinėja apie mano praeitį, o ypač apie buvusius vaikinus: kiek jų buvo, ką jie veikia, kiek metų, kaip susipažinom. Jei koks vaikinas parašo sms ar į facebooką, puola klaust, kodėl jis rašo, kas jis toks. Jo manymu vaikinas negali būti draugas, ar tai tiesa? Ir kodė—l jam reikia tiek žinot apie mano praeitį? Nė vienas mano ex nėra jo pažįstamas.”

Manfredas: Perdėtas pavydas yra nepasitikėjimo tavimi, o tuo pačiu ir savimi požymis. Tavo vaikinas bijo, kad „pabėgsi“, todėl stengiasi tave kontroliuoti ir nori žinoti apie tave visas detales. Visi vyrai jam yra potencialūs konkurentai, o tai nėra visai normalu. Jei moteris draugauja su vaikinu, tai dar nereiškia, kad ji turi atsisakyti vyriškos kompanijos. Jis turi išmokti tavimi pasitikėti, kitaip tokie santykiai yra pasmerkti iširti. Pabandyk jį supažindinti su savo draugais, gal tai padės jam kažkiek labiau atsipalaiduoti.

COSMO skaitytoja klausia: “Kodėl vaikinas manimi domėjosi, o po to atšalo?”

Manfredas: Klausimas tikrai per daug abstraktus, todėl negaliu tiksliai pasakyti. Priežasčių gali būti daug, o jos gali priklausyti ir nuo tavęs, ir nuo jo, ir dar nuo pašalinių dalykų. Jei aprašytum situaciją detaliau, manau, į klausimą galėčiau atsakyti tiksliau.

Turi klausimų? Užduok juos drąsiai čia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis