Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Vyrai klausia: jos draugės bando mus išskirti?

„Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ – nenuostabu, kad kai kuriose situacijose susikalbėti atrodo neįmanoma! Šį kartą jie prašo mūsų pagalbos, taigi... Vyrai klausia – mes atsakome!

Ernestas: „Su savo mergina pradėjau susitikinėti prieš 2 metus. Iš pradžių viskas buvo puiku, ji pritapo mano draugų kompanijoje, tik aš, regis, nelabai patikau jos draugėms, todėl dažniausiai laiką leisdavome su mano draugais. Baigiau universitetą, reikėjo išsikraustyti iš bendrabučio ir susirasti butą. Abu nusprendėme, kad protingiausias sprendimas – nuomotis kartu. Susiradau darbą slenkančiu grafiku, todėl liko mažiau laiko bendram laisvalaikiui. Tada ir prasidėjo visos problemos: mano mergina daugiau laiko praleisdavo su savo draugėmis, eidavo į kavines, klubus ar tiesiog į svečius. Aš neprieštaravau, bet po tų susitikimų namo ji grįždavo irzli, nuolatos kabinėdavosi prie įvairiausių smulkmenų. Kai eidavom pasilinksminti su mano draugų kompanija – ji elgdavosi kardinaliai priešingai, būdavo geros nuotaikos, šypsodavosi ir t.t.

Iš pradžių pagalvojau, kad draugė susirado kitą, todėl kol maudėsi, perskaičiau jos SMS. Pasirodo, kito nėra, bet yra „gerų“ draugių, drąsiai dalijančių patarimus į kairę ir dešinę. Apibendrinant: aš esu visiškas nevykėlis, nes neturiu nei normalaus darbo, nei savo buto, o mašina ir ta – apgriuvusi. Žinau, kad mano merginai pinigai nėra svarbiausias dalykas, bet panašu, kad draugių marazmai ją vis dėl to veikia.

Nežinau, kaip elgtis toliau. Noriu išsaugoti mūsų santykius, bet tikiuosi, kad ji pati nuspręs, ko jai reikia. Nenoriu jos versti rinktis tarp manęs ir draugių.“

Gali patarti Ernestui? Pasidalink savo mintimis komentaruose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?