Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Apklausa: kokio tipo vyrai tave labiausiai erzina?

„Negaliu pakęsti amžinų teisuolių, negirdinčių nei svetimos nuomonės, nei konkrečių faktų, paneigiančių jų nuomonę. Kelios valandos su tokiu vyru gali įsiminti labai ilgam ir tikrai ne iš gerosios pusės “ – skundžiasi Laura. Tikriausiai ir tau teko sutikti vyrukų, kurių elgesys tiesiog atstumia. Taigi klausiame: kokio tipo vyrai tave labiausiai erzina?

1 tipas: Mamytės sūnelis. Kai suskamba jo telefonas, gali būti beveik tikra, kad skambina ne kas kitas, o jo mama. Iškilus menkiausiai problemai pirmoji į pagalbą skuba taip pat mamytė. Ir aplamai, atrodo, kad be mamos žinios – nė žingsnio!

2 tipas: Ponas pagyrūnas. Jis – visų galų meistras: darbe jam tiesiog nėra lygių, šalia jo – tik gražiausios merginos, viskas, ką jis nusiperka – aukščiausios kokybės. Ir visai nesvarbu ar tai tiesa, svarbiausia – jis nepraleis progos apie tai garsiai pasigirti.

3 tipas: Veidrodžio vergas. Jei ryte per ilgai užtruksi vonioje, namuose gali kilti tikra panika, juk šiam vaikinui reikia bent 15 minučių tobulai šukuosenai, o kur dar visos odos lepinimo procedūros... Jis negali praeiti pro veidrodį, bent akies krašteliu į save nepažvelgęs. Tiesiog tobulas narcizas!

4 tipas: Griežtasis viršininkas. Tau jis bando vadovauti taip, lyg būtum jo pavaldinė. Daryk tai, nedaryk ano... Jis – didžiausias autoritetas, kurio nuomonės tiesiog privalai paisyti.

5 tipas: Ponaitis paklusnusis. Kaip pasakysi – taip ir bus. Atrodo, kad jis neturi savo nuomonės arba bijo ją išsakyti, todėl visais klausimais tau nusileidžia.

6 tipas: Nenuilstantis Kazanova. Kad ir kokia nuostabi būtum, jis nepavargsta dairytis į kitas. Flirtas jam – tarsi gyvybiškai svarbus eliksyras, be kurio gyvenimas netektų prasmės.

7 tipas: Kritikas. Net ir geriausiuose dalykuose jis nuolatos įžvelgia negatyviąją pusę ir tiesiog negali susilaikyti nuo kritikos. Visi sako, kad nauja tavo suknelė tiesiog nuostabi? Užtai kritikas tikrai ras prie ko prisikabinti!

8 tipas: Jautruolis. Vyrai neverkia? Tik ne šis! Jis pergyvena dėl menkiausių smulkmenų, o tavo gležni pečiai jam tampa tvirčiausia atrama sunkiomis (bent jau jam taip atrodo) minutėmis. Tik tie sunkumai užklumpa labai dažnai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?