Vyrai atskleidžia, kodėl mums meluoja!

Jei tikėtume, kad moterys meluoja geriau, tai vyrai taip pat turėtų kuo „pasigirti“. Mokslininkai teigia, kad jie meluoja 3 kartus dažniau nei moterys. Kodėl gi? Ar mes tokios griežtos teisėjos ir pasakyti tiesą būtų tolygu savęs pasmerkimui?

Sociologai išskiria pačias populiariausias frazes, kuriomis prasideda vyrų melas:

„Ne, aš išgėriau tik truputį“
„Man viskas gerai, nieko neatsitiko“
„Ten nebuvo mobilaus ryšio“
„Aš visiškai vienas“
„Aš jau kelyje“
„Atleisk, negirdėjau tavo skambučio“

Girdėta, ar ne? O dabar pažiūrėk, ką pasakoja patys vyrukai. Gal paaiškės, kad meluoja jie ne iš blogos valios?

Vaidas (31 metų): „Man patinka žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau mano žmona nepritaria šiam pomėgiui. Kiekvieną kartą, vos tik susiruošiu pažaisti, ji pradeda bambėti, kad yra kur kas prasmingesnių užsiėmimų. Dėl šventos ramybės namuose kompiuterio išvis praktiškai neįsijungiu, užtai meluoju, kad valandėlę užtrukau darbe, o pats tuo metu žaidžiu pas draugus. Mano manymu toks melas tik į naudą. Juk galiausiai patenkinti liekame abu“.

Simas (26 metų): „Mano mergina visai nemoka gaminti, tačiau vien dėl manęs iš visų jėgų stengiasi išmokti. Aš kantriai ragauju kiekvieno jos kulinarinio „šedevro“, nors jis man ir neskanus. Pati Austė neragauja to, ką pagamina, nes pastoviai laikosi dietos. Pasakyti tiesą neapsiverčia liežuvis, juk ji paprasčiausiai įsižeis“.

Jurgis (27 metų): „Nepavadinčiau savęs patologiniu melagiu, tačiau kartais ir man tenka apgaudinėti savo merginą. Pavyzdžiui, kai vakare noriu išgerti alaus su draugais, o ji tuo tarpu norėtų praleisti laiką su manimi, aš sakau, kad užtrukau darbe. Tai klasikinis variantas, kuris dar niekada nieko nepavedė. Žinau, kad galėčiau ją pasikviesti kartu ir to melo net neprireiktų, bet kartais man taip norisi pabūti tik vyriškoje kompanijoje... Tik ji to nesupranta“.

Ignas (26 metų): „Šia istorija visiškai nesididžiuoju, tačiau kurį laiką susitikinėjau su dviem merginom iš karto ir abiem melavau. Reikalas tame, kad vieną aš buvau iki ausų įsimylėjęs, tačiau gyventi su ja buvo neįmanoma – aikštinga, ciniška, labai reikli. Bendraujant su kita mergina, mano siela tarsi ilsėjosi. Ji buvo miela, su ja buvo paprasta ir jauku. Galiausiai aš visiškai susipainiojau ir siaubingai pavargau nuo pastovaus melo. Viskas pasibaigė blogai: antroji mergina sužinojo apie pirmąją, jos abi susitiko, tarpusavyje išsiaiškino ir abi mane paliko. Daugiau tokių eksperimentų nebedariau. Nenorėjau nieko blogo, paprasčiausiai pats buvau jaunas ir neapsisprendęs“.

Karolis (29 metų): „Darbe man prireikė anglų kalbos žinių, tad aš nusprendžiau užsirašyti į kursus. Kai apie tai pasakiau žmonai, ji pareiškė, kad taip pat nori mokytis anglų kalbos. Tačiau aš žinau, kad mokytis kartu su ja tolygu košmarui. Mes buvome bendrakursiai universitete, ir aš iki šiol nepamirštu, kaip ji vos ne kas minutę užduodavo klausimus dėstytojui. Todėl teko pameluoti ir pasakyti, kad darbe labai daug darbo ir kursus atidėjo, o pats, suprantama, kursus lankiau slapta. Pasirodė, kad toks mažytis melas gali iššaukti išisą melo grandinę… Po pusmečiu mudu su Laura nuvažiavome į Londoną. Man teko apsimesti, kad aš nemoku angliškai. Buvo taip sunku, kad net norėjau prisipažinti melavęs. Tačiau kaip paaiškinti, kodėl tiek laiko apgaudinėjau ją dėl tokios menkos priežasties? Juk ji visai nebetikės manimi. Todėl melavau ir toliau…“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis