Kokį charakterį išduoda jo mėgstamiausia sekso poza?

Norėtum sužinoti, kokių slaptų polinkių turi naujasis tavo draugas? Pabandyk stebėti jį meilės žaidimų metu. Jis nė neįtars, kiek daug gali apie save papasakoti be žodžių!

Mėgstamiausia poza: klasikinė „misionieriaus“ (jis viršuje, tu – apačioje)

Diagnozė: jei juda greitai kaip triušiukas, akimirksniu patiria malonumą ir be jokių pasiglėbiasčiavimų nuo tavęs nusiridena – jis siaubingai pavydus, skūpus, linkęs į akimirkos malonumo patyrimą ir apskritai yra prastas meilužis.

Jeigu juda lėtai, garsiai dūsauja ir smarkiai prakaituoja, o tu galvoji tik kaip greičiau viską pabaigus – greičiausiai įsigijai labai neužtikrintą savimi draugą. Iš jo nesulauksi taip merginų ausims geidžiamų meilių ir erotiškų žodelių. Šis vaikinukas nelabai tinkamas žygdarbiams ir eksperimentams, tačiau patikimas.

Mėgstamiausia poza: „šuniuku“ (tu stovi keturiomis, o jis tau už nugaros)

Diagnozė: jei jis mėgsta judėti griežtai ir stipriai, tylėdamas ir dar nevengia pliaukštelėti tau per užpakaliuką ar suima už plaukų – laikykis! Prieš tave (tiksliau – už tavęs) valdingas, kartais net despotiškas vyras. Šiam žmogui labai svarbi pergale ir aplinkinių paklusnumas. Iš kitos pusės, šalia jo galima jaustis kaip už sienos. Mylimą moterį jis gins nuo viso pasaulio, bet su viena išlyga: jei tu priklausysi tik jam vienam.

Jei taviškis mėgsta „šuniuko“ pozą, bet daro tai švelniai, neskubėdamas, meistriškai judindamas klubus - greičiausiai sutikai paskui svetimus sijonus lakstantį romantiką. Lovoje su juo jausiesi gerai, bet vos tik atsiras pirmieji sunkumai, jis ims ir pabėgs nuo atsakomybės.

Mėgstama poza: stovint (tu apsivijusi jo klubus kojomis)

Diagnozė: savimi patenkintas narcizas. Tokiems vyrukams labai svarbi jų išvaizda ir fizinė galia. Gulint visus šiuos „privalumus“ sunku pademononstruoti, todėl jis renkasi stovimą pozą. Prisirišimas jam paprasčiausiai neegzistuoja, todėl bet kurią minutę jis gali nusukti į šoną. Tiesa, jei nori jam įtikti, nepamiršk nuolatos kartoti komplimentų.

Mėgstama poza: ant šono (apkabinus iš nugaros arba veidu į veidą)

Diagnozė: jis įpratęs prie jaukios naminės aplinkos, minkštų šlepečių, nusistovėjusio gyvenimo ritmo, kur viskas tarsi „sudėliota į lentynėles“, tad ir iš seksualinės sueities tikisi įprasto aiškumo. Tipas – mamytės sūnelis arba nuoboda. Nori ramaus ir ta pačia vaga tekančio gyvenimo? Tuomet šis vaikinas kaip tik tau!

Mėgstamiausia poza: „jojikė“ (jis apačioje, tu - viršuje)

Diagnozė: estetas, kuriam malonumą labiausiai teikia vaizdai. Renkiesi tokį vyrą? Tuomet nusiteik klausytis jo vaikiškų kaprizų, purkštavimų ir pasiruošk valdžią imti į savas rankas. Jis pats greičiausiai nė piršto nepajudins, o kam, jei yra kas viską gali padaryti vietoj jo? Tiesa, pamokyti kaip padaryti geriau jis niekuomet neatsisakys, tik mokys žodžiais, o ne veiksmais.

Mėgstama poza: Viskas, svarbu, kad būtų sekso!

Diagnozė: jis tikras avantiūristas, tačiau ne savanaudis. Nepamirš suteikti malonumo tau, tuo pačiu patenkindamas ir savo poreikius. Deja, kaip ir lovoje, taip ir gyvenime – norisi išbandyti viską, todėl būti ta vienintele ir nepakartojama nesitikėk. Kai užklups monotonija, greičiausiai išgirsi iš jo „Žinai, aš tam dar nepasiruošęs“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis