Ko galėtum pasimokyti iš vyrų?

Per amžių amžius vyrai valdė visur: šeimoje, politikoje, finansų bei kitose gyvenimo srityse. Taip buvo kažkada... Stiprios, dalykiškos, sėkmingos verslininkės, gebančios ir vaikus prižiūrėti, ir pinigus uždirbti - štai tokios mes, šiuolaikinės moterys. Ir nors savo gebėjimais neretai pralenkiame vyrus (jie, žinoma, to niekuomet nepripažins), kai kurių naudingų dalykų pasimokyti iš vyrų vis dar galime.

Daugelis vyrų yra pernelyg pasitikintys savimi. Jie demonstruoja savo draugams ir naujiems pažįstamiems ištreniruotus raumenis (nors nieko ypatingo ten nėra), giriasi savo automobiliu (net ne nauju ir pirktu kreditu), butu (kas, kad jį gavo palikimu iš močiutės). Iš jų verta pasimokyti gebėjimo didžiuotis! Tai nereiškia, kad turi užriesti nosį, bet didžiuotis savo pasiekimais bet kurioje srityje – verta.

Vyrai visada drąsiai išsako savo nuomonę (beveik visi) ir, jei jiems kas nors nepatinka, nedvejodami gali paleisti kumščius į darbą. Ne, ne, į muštynes veltis tikrai neverta, bet turėti savo nuomonę ir svarbiausia - mokėti ją ginti – būtina. Žinoma, nereikia drąskyti priešininkams akių, įrodinėjant savo tiesas. Stipriausias tavo ginklas - konkretūs ir tvirti argumentai.

Vyrams būdinga viena labai svarbi ir naudinga savybė: jie gali viską mesti ir tuoj pat persijungti į poilsio režimą. O kuo tu blogesnė? Pasidaryk sau laisvadienį. Atsiprašyk iš darbo ir keliauk kur širdis geidžia: į miestą, į parodą, į kiną. Svarbiausia, kad džiaugtumeisi praleista diena. Pakaks galvoti apie buitinius rūpesčius, skaičiuoti šeimos biudžetą, tu juk taip pat turi pilną teisę į poilsį. Pasaulis nesugrius, jei vieną dieną nesilaikys ant tavo pečių. Vakare, vietoj įprastų buities darbų, skirk laiko sau, pagulinėk, paskaitinėk, pasilepink kvapnioje vonia. Patikėk, reikalai niekur nepabėgs.

Vyrai didžiuojasi savo kūnu, jie nekreipia dėmesio į smulkmenas, net ir nebūdami tobulo sudėjimo. Dar daugiau... dažnas laiko save Apolonu (gal pas juos veidrodžiai kitokie?), tai kodėl ir tau nenustojus ieškoti savyje priekabių? Mes nesiūlome apsileisti ir vietoj sveikų užkandžių kiekvieną vakarą kramsnoti traškučius, bet gal gana rytus pradėti prieš veidrodį, priekaištaujant sau pačiai?

Visi vyrai visada viską žino. Net ir kažko nežinodami, jie bando sudaryti vaizdą, kad viską supranta ir moka. Į visus klausimus jie randa atsakymą. Ir tu nesidrovėk kalbėti atvirai, drąsiai ir įtaigiai. Išmok sukurti iliuziją ir pamatysi, kaip aplinkiniai pažvelgs į tave kitomis akimis. Na, o blogiausiu atveju mes visos puikiai žinome vieną triuką: „Save gerbianti moteris niekada nepasakys „Aš suklydau.". Ji pasakys: „Bet tai žiūrėk, kaip įdomiai čia gavosi…"

Vyrai neretai pasirenka patį lengviausią kelią. Tarkim, jis patogiai įsitaisęs sėdi ir žiūri televizorių, per kurį rodo kokį nors kvailą šou, o pultelio šalia nėra. Vargu ar vyras kelsis ir puls ieškoti nelemto pultelio. Greičiausiai jis drybsos, gurkšnos alų ir toliau žiūrės TV. Moterys, skirtingai nuo vyrų, kur kas dažniau parodo atkaklumą sprendžiant kokias nors problemas ar užduotis. Šioje situacijoje, jos būtinai surastų pultelį, nes juk aktyviai kažką veikti tiesiog būtina! Stabtelėk ir pailsėk paprasčiausiai nieko neveikdama. Kartais tai taip sveika ir naudinga... Mokykis atsipalaiduoti ir nedaryti bereikalingų judesių.

Kas liečia tvarkymąsi, beveik visi vyra mano, kad tai – kvailas ir moteriškas užsiėmimas. O moterys, atvirkščiai, mano, kad labai svarbu namuose palaikyti švarą ir tvarką. Pabandyk pakeisti šį stereotipą ir nesitvarkyk. Tuo metu, kai dulkės kaupsis ant lentynų, tu galėsi užsiimti kitais malonesniais dalykais: skaityti, ilsėtis, susitikti su draugėmis. Kam kas dieną lakstyti su šluoste po namus, jei per savaitė dulkių vėl susikaups, štai tada ir apsikuopsi, o kol kas mėgaukis gyvenimu.

Kiekvieno žmogaus gyvenime svarbų vaidmenį vaidina draugai. Turėk būrelį draugių, su kuriomis galėtum nueiti į kiną, pavaikščioti po parduotuves ar paprasčiausiai paplepėti. Draugės būtinos, net jei šalia tavęs yra vyras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis