5 klausimai apie jo orgazmą!

Apie tai, kaip moterims patirti orgazmą – prirašyta daugybė straipsnių, juk niekam ne paslaptis, kad toli gražu ne kiekvienai duotas malonumas padaryti tai lengvai ir greitai. Vyrų atveju kur kas daugiau kalbama apie tai, kaip nebaigti per anksti, o štai apie patį orgazmą – nė šnipšt. Tarsi pasitenkinti – savaime suprantamas dalykas, nevertas nė menkiausio dėmesio. O vis dėlto... Klausimų šia tema tikrai yra.

Kiek orgazmų iš eilės gali būti laikoma norma?

Tie, kurie giriasi, kaip baigė ir nė neatsipūtę vėl pasinėrė į sekso malonumus, dažniausiai begėdiškai meluoja. Jauname amžiuje (įprastai iki 25 metų), iš tiesų gali pakakti vos kelių minučių pertraukos tarp lytinių aktų, tačiau su amžiumi poilsiui skirtas laikas ilgėja. Pastovius lytinius santykius turintys vyrai dažniausiai pasitenkina vienu orgazmu, o štai neturintys nuolatinės partnerės gali norėti per vieną naktį atsigriebti ir pasitenkinti du ar tris kartus, tačiau vargu ar daugiau. Taigi ir istorijos apie sunkiai suskaičiuojamus orgazmus, patirtus su seksualia nauja pažįstama, greičiausiai bus ne kas kita, kaip tik laki fantazija.

Ar būna, kad vyras negali patirti orgazmo?

Būna, tačiau dėl rimtų medicininių priežasčių, pavyzdžiui, infekcinių lytinių organų ligų, galvos bei stuburo smegenų pažeidimų ir t.t. Kartais, po tam tikrų ligų ar operacijų, prasideda retrogradinė ejakuliacija, dažnai painiojama su anorgazmija. Tokiu atveju vyras patiria ir erekciją ir ejakuliaciją, tačiau vietoje to, kad sperma būtų išstumta per varpą, ji keliauja į priešingą pusę ir patenka į šlapimo pūslę.

Ar apipjaustymas daro įtaką gebėjimui patirti orgazmą?

Pašalinus apyvarpę, penio galvutės odelė labiau sukietėja, todėl tampa ne tokia jautri frikcijų metu. Tai padeda pratęsti lytinį aktą ilgesnį laiką, tačiau paties gebėjimo patirti orgazmą neįtakoja.

Ar oralinio sekso metu orgazmą vyrai patiria greičiau?

Tai daugiau ne fiziologinis, o psichologinis aspektas. Viskas labai paprasta: labiausiai norisi to, ko dažnai negauname. Jei oraliniu seksu vyras turi galimybę pasimėgauti labai retai, greičiausiai vien mintis apie tai jį įkaitins labiau, nei įprastas lytinis aktas. Jei oralinis seksas jam – kasdienybė, vargu ar orgazmą patirs greičiau nei paprasto akto metu.

Ar „tantrinis seksas“ kai vyras neejakuliuoja kelias dienas iš eilės, iš tiesų teigiamai veikia?

Dirbtinis lytinio akto pratęsimas bei susilaikymas, ypatingai tuomet, kai vyrui daugiau nei 40 metų, gali ne padėti, o pakenkti. Juk tai ne tik fizinis, bet ir emocinis spaudimas. Seksas – tai poilsis kūnui ir sielai, todėl tokia iškrova kiekvienam žmogui yra naudinga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis