10 moterų bruožų, kurie erzina vyrus lovoje

Graži, miela, seksuali... Bet lovoje jam vistiek neįtinki? Galbūt darai kažką, ko jis tiesiog negali pakęsti? Štai kokios labiausiai erzinančius moterų bruožus išskiria patys vyrukai.

1. Jiems nepatinka, kai turi įkalbinėti moteris pasimylėti, tarsi seksas patiktų tik jiems vieniems.

2. Jie nori mylėtis su moterimis, nebijančiomis parodyti savo norų ir mėgstančiomis eksperimentuoti. Pasyvios drovuolės, nerodančios jokios iniciatyvos jų nedomina.

3. Jiems nepatinka, kai moterys mano, jog būtent jie yra atsakingi už moterų pasitenkinimą.

4. Vyrus lovoje erzina gležnos gėlelės, prie kurių baisu ir prisiliesti. Kartais jiems norisi audringo ir net gruboko sekso, ypatingai, kai iniciatyvą parodo pačios moterys.

5. Pokalbiams sekso metu tikrai ne vieta, nebent tai keletas labai „purvinų“ ir įaudrinančių žodelių. Taigi pleputėms patariama bent trumpam patylėti.

6. Tų kelių papildomų kilogramų, taip erzinančių tave pačią, jie net nepastebi. Užtai nuolatinius tavo skundus dėl savo išvaizdos tikrai girdi ir negali jų pakęsti.

7. Jie nemato nieko žeminančio oraliniame sekse, todėl nesupranta moterų, atsisakančių pamaloninti juos būtent tokiu būdu.

8. Vyrai mėgsta moteriškas, bet jokiu būdu ne silpnas moteris, reikalaujančias nuolatinės globos. Su tokiomis paprasčiausiai nuobodu.

9. Ilgos kojos ir iškili krūtinė – dar ne viskas. Paviršutiniškos gražuolės, neturinčios ką pasakyti, jiems tinka tik vienai nakčiai.

10. Moterys myli ausimis, vyrai – akimis. Nieko nuostabaus, kad jiem nepatinka, kai moterys nesistengia jų palepinti seksualiais nėriniuotais apatiniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis