Dalykai, kuriuos vyrai norėtų tau pasakyti

Kartais mes ant jų pykstame, kartais – nekenčiame, bet dažniausiai – tiesiog nesuprantame. Juk mes iš Veneros, o jie – iš Marso. Yra dalykų, kuriuos vyrai nutyli, bet labai norėtų, kad tu žinotum. Skaityk ir įsidėmėk!

1. Mes suprantame moterį du kartus mažiau, nei to norėtųsi mums patiems, tačiau dvigubai daugiau, nei manote jūs pačios.

2. Pasaulyje yra apie 3 milijardus moterų. Beje, gražių jų tarpe yra kur kas daugiau, nei tarp vyrų - protingų ir sėkmingų. Tą faktą mes prisimename tuo atveju, kai iš mūsų pradedama reikalauti pernelyg daug, o gauname pernelyg mažai.

3. Mes nepaliekame moterų, su kuriomis mums gera. Jei jau išėjome, vadinasi ne šiaip sau.

4. Dauguma iš mūsų sugeba ir išsiskalbti, ir pasigaminti maistą, todėl moters pagalba namų ruošoje nekompensuoja jos kasdienio bambėjimo, nepasitenkinimo ir demonstruojamos nepagarbos.

5. Mes nebijome stiprių moterų. Jos paprasčiausiai mums nepatinka, taip kaip ir jums nepatinka silpni vyrai.

6. Mes ilgai ir kantriai galime vykdyti visas jūsų užgaidas, bet nereikia galvoti, kad esame kvaili ir nesuprantame, kaip suki mus aplink pirštą. Tiesiog kažką gauname mainais, o kaip mums nusibosta - apsisukame ir išeiname.

7. Ne visi vyrai moters apkūnumą laiko trūkumu. Su amžiumi šis klausimas mums tampa vis mažiau aktualus.

8. Kiekvienas vyras moteryje labiausia vertina prieinamumą, tik suprantama, jei tas prieinamumas skirtas būtent jam.

9. Nepreikaištauk, jei mes ne visuomet būname gerai nusiteikę. Kartais tiesiog neturime noro bendrauti, bet darome tai iš reikalo, kad nepriekaištautum, jog neskiriame tau dėmesio.

10. Mes ne akli, todėl pastebime plaukuotas kojas, nedažytas plaukų šaknis ir visokias kitokias smulkmenas. Tiesiog, visa tai mums nerūpi, jeigu esame susižavėję.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis