Svetimų sijonų medžiotojas: kaip jį išlaikyti?

Svajojame apie rūpestingus ir patikimus, o realybėje užkimbame ant tikrų niekšelių, lakstančių paskui svetimus sijonus. Nieko keisto, juk visos puikiai žinome, kaip stipriai traukia pašėlę blogiukai. Tik štai išlaikyti tokį vaikiną šalia savęs – rimtas iššūkis, nors tikrai įgyvendinamas. Juk moterys – tikros apsukruolės, gebančios paspęsti spąstus net ir didžiausiam nuotykių ieškotojui.

Visų pirma reikėtų pradėti nuo tinkamo savęs pateikimo. Parodyk jam savo vertę (jei nesijauti labai pranaši prieš konkurentes, tuomet bent jau vaidink, o tą juk moka visos moterys). Leisk jam suprasti, kad tu – ne taip lengvai pasiekiama ir tikrai nebūsi jo žaisliuku. Dar geriau, jei leisi jam suprasti, kad žaisliukas – tai jis, o tu esi šeimininkė, kuriai nuobodūs žaislai gali greitai įkyrėti, todėl jais be vargo atsikratysi. Širdyje kiekvienas vyras yra kupinas ambicijų, todėl tikrai nenorės būti išmestas už borto.

Sekantis žingsnis – užimtumas (tikras arba apsimestinis, tai nėra taip svarbu). Kad ir kaip lauki jo skambučio ar SMS žinutės, nepulk atsiliepinėti ir atrašinėti iškart, vos tik telefonas duos ženklą. Geriau šiek tiek luktelėk ir tuomet perskambink. Kai tavo brangiausias nuspręs pasidomėti, kur šiuo metu esi, arba ką veiki – švelniu, bet šiek tiek prislopintu balsu pasakyk, kad turi keletą susitikimų. Švelnus balsas jį pamalonins, bet prislopinti garsai sukels įtarimą, kad esi ne viena. Viskas. Darbas padarytas. Vyriškos ambicijos išjudintos, vadinasi, dabar jis jau turėtų pradėti kurti planą, kaip užkariauti tavo širdį. Paaštrink situaciją dar truputį: kai sulauksi kvietimo susitikti, pasimatyk, bet tik trumpam. Po kartu praleistos valandėlės pasakyk, kad labai apgailestauji, bet šį vakarą turi šiokių tokių reikalų ir mandagiai išeik. Žinoma, vyrai dabar pultų tvirtinti, kad jie nė už ką nelakstytų paskui taip besielgiančią moterį, bet mes puikiai žinome tiesą: jų noras būti nugalėtojais yra aukščiau visko. Todėl vien vedini principų jie kariaus dėl tavo dėmesio iki pat galo.

Kai jis ims vis labiau tavimi domėtis, atsiras vis daugiau pokalbių apie tave ir tavo praeitį. Suprantama, tau taip pat norėsis sužinoti apie jį kuo daugiau, bet klausinėk tik paviršutiniškų dalykų ir nesikapstyk po jo praeitį. Taip jis supras, kad nėra tau toks svarbus, kaip galbūt įsivaizduoja. Pati tai pat nepulk atvirauti. Turi jam būti paslaptis, kurią jis norės atskleisti.

Kad ir kaip šis vyrukas tau apsuko galvą, nepulk žarstyti jam komplimentų. Patikėk, jis jų tikrai sulaukia ir iš kitų moterų, taigi meiliais žodeliais tikrai neišsiskirsi. O štai pakankamo susižavėjimo nerodymas gali dar ir kaip sudominti.

O čia – paskutinis ir svarbiausias patarimas: prieš pradėdama bendrauti su nuotykių ieškotoju, gerai pagalvok, ar esi pasiruošusi nuolatos apsimetinėti ir manevruoti, stengdamasi jį išlaikyti, kadangi tai daryti teks labai labai ilgai…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis