Kokius intymius pomėgius išduoda jo muzikinis skonis?

Negali atsistebėti savo naujojo vaikino vyriškumu, bet paaiškėja, kad lovoje jis labiau primena nekaltą berniuką… O štai su moksliukiškos išvaizdos droviu jaunuoliu tavęs laukia netikėta audra po kaldra?

Neskubėk spręsti apie jo seksualinius gabumus vien iš išvaizdos. Geriau sužinok, kokią muziką jis klauso – rekomenduoja psichologas Samas Goslingas. Jis apklausė grupę vyrų apie jų muzikinį skonį, o vėliau pasiūlė jiems atlikti asmenybės testus. Apibendrintus testo rezultatus psichologas publikavo vokiečių laikraštyje Berliner Zeitung, o mes jais dalinamės su tavimi!

Taviškis – roko gerbėjas

Greitukai – ne tokiems vyrukams, kaip jis. O ir vienu, kad ir ilgesniu kartu jis vargu ar pasitenkins… Visai kas kita meilės žaidimams skirti visą naktį ir susirengti savotišką sekso maratoną, patiriant malonumą bent 2-3 kartus.

Taviškis – indie muzikos gerbėjas

Netikėto aistros proveržio iš jo tikėtis nereikėtų, bet pasivolioti lovoje ir nuoširdžiai aptarti visas jums abiems aktualias temas tikrai galėsite. Na, o jau tuomet bus galima ir pasimylėti: ramiai, niekur neskubant, atsipalaidavus... Ekstremalūs išbandymai šio vyruko nesužavės.

Taviškis – pop muzikos gerbėjas

Pasitikėjimo savimi jam neturėtų trūkti, o svarbiausia – jis konkrečiai žino, kas jam teikia malonumą. Tik štai eksperimentuoti ir ieškoti kažko naujo, dar nepatirto – nelabai mėgsta. O kam, jei ir taip gerai?

Taviškis – džiazo gerbėjas

Psichologas Goslingas teigia, kad džiazo dažniausiai klausosi neturtingi, bet seksualūs vyrai! Jie mėgsta naujoves tiek gyvenime, tiek lovoje, todėl seksas su tokiu vyruku kiekvieną kartą gali būti nauja staigmena. Svarbiausia, kad moterį jis priverčia pasijusti tikra deive.

Taviškis – radijo topų gerbėjas

Jeigu jo mėgstamiausia muzika ta, kuri nuolatos sukasi radijo topuose – jis greičiausiai rimtas žmogus tiek gyvenime, tiek lovoje. Kitaip tariant – sekse jis nuobodokas: nemėgsta preliudijų, eksperimentų ir glamonių po sekso.

Taviškis – hiphopo gerbėjas

Keletas seksualių fantazijų jo galvoje visuomet sukasi, ir jis tikrai neprieštarautų jas įgyvendinti su tavimi. Nors kartais atrodo, kad šis vyrukas – dėmesio ištroškęs egoistas, intymioje aplinkoje jis tikrai pasirūpins ir tavimi.

Taviškis – Soul ir R`n`B gerbėjas

Neprieštarautum sadistiniams ir mazochistiniams žaidimėliams? Tuomet šis vyrukas tau tikrai netiks. Švelnumo – štai ko reikia tokios muzikos gerbėjui.

Keista, bet psichologas Samas Goslingas nepateikė jokių išvadų apie kitokį muzikinį skonį turinčių vyrų intymų gyvenimą. Galbūt jie lovoje niekuo neišskirtiniai? O gal priešingai – tokie nenuspėjami, kad jų neįmanoma apibūdinti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis