5 klaidingi vyrų stereotipai apie moteris

Moterys myli ausimis, todėl dėl šventos ramybės reikia tik nepamiršti reguliariai pažarstyti komplimentų. Dar jos dievina romantiką: gėlės, žvakės, o jei prie viso to dar ir paties gaminta vakarienė... Kuri galėtų atsispirti? Štai tokių stereotipinių pamąstymų apie moteris galima išgirsti iš daugumos vyrų lūpų. Hmm, na gal ir norime mes tos romantikos, bet vargu ar tuomet, kai ji surengiama vietoj atsiprašymo... O kaip dėl komplimentų ir visų kitų mitų, kuriuos apie moteris sugalvojo patys vyrai? Bandome išsiaiškinti!

Moterys myli ausimis...

Na, kuriai moteriai nebūtų malonu iš savo mylimo žmogaus (net ir iš svetimo vyro) išgirsti netikėtą komplimentą, kad ji gražiai atrodo, skaniai kvepia ir t.t. Išgirdusi malonius žodžius kiekviena moteris nušvinta, bet tai tikrai nereiškia, kad mylime mes ausimis. Net ir patys gražiausi žodžiai niekuomet neatstos darbų.

Moterų „ne“ reiškia „taip“

Įdomu, iš kur apskritai atsirado šitas mitas? Greičiausiai jį paskleidė perdėtai savimi pasitikintys vyrukai, kuriems ir 20 kartų pakartojus tą patį, sunku suvokti, kad nuo įkyrių bandymų niekas nepasikeis. Jei moteris koketiškai šypsodamasi atsako „ne“, galbūt ir galima įtarti, kad ji žaidžia, tikėdamasi įkalbinėjimų, bet jei pakviesta į pasimatymą ji aiškiai leidžia suprasti, kad „ne“ – vargu, ar ji persigalvos...

Nauji santykiai = vestuvės ir vaikai

Dauguma vyrų yra klaidingai įsitikinę, kad visos moterys, vos susipažinusios su jais, iš karto pradeda fantazuoti apie baltą vestuvinę suknelę ir būsimus vaikus. Patikėkite, šiuolaikinės moterys tikrai nepuola kiekvienam sutiktam ant kaklo ir nesvajoja su juo ilgai ir laimingai praleisti visą likusį gyvenimą. Visai kas kita, kuomet draugystė trunka pakankamai ilgai, kad suprastum, jog santykiai turi perspektyvos. Tokiu atveju bendras šeimyninis gyvenimas – logiškas žingsnis, kurį moterims dažnai lengviau žengti, nei vyrams.

Moterys – amžinos kontroliuotojos

Vyrai mėgsta pasiskųsti, esą moterys stengiasi juos laikyti už trumpų pavadėlių ir nuolatos kontroliuoti. Iš tiesų tokių pavyduolių, neleidžiančių vyrui nė žingsnio be kontrolės žengti – mažuma. Bet nereikia pamiršti, kad pasitikėjimas – labai trapus dalykas... Jei išeini išgerti su draugais alaus, o grįžti gerokai įkaušęs ir persismelkęs moteriškais kvepalais, nereikėtų kaltinti merginos, kad ji – pernelyg įtari ir kontroliuoja tavo gyvenimą.

Feministės, neprisileidžiančios vyrų

Tikra tiesa, kad vis daugiau moterų yra savarankiškos ir tuo pačiu labai stiprios, bet tai tikrai nereiškia, kad jos – feministės, kurių vyrai taip vengia. Tiesą sakant, jei šalia atsirastų stiprus vyras, greičiausiai toji stipri moteris su mielu noru pabūtų silpnesnė...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis