Ką jie galvoja pirmojo pasimatymo metu? (vyrų pasakojimai)

Pirmojo pasimatymo metu niekuomet negali žinoti, kokios mintys iš tiesų sukasi jo galvoje. Gal sako viena, o galvojai visai ką kitą? Štai keli vyrukai, sutikę atskleisti savo mintis.

„Jei per pirmą pasimatymą mergina man patinka, aš visuomet galvoju, ar pavyks nusitempti ją į lovą ir kokia jinai lovoje.“ – Nesakysiu, 29 metai.

„Su savo pirmąja mergina draugavau 2 metus ir tik tuomet nusprendžiau supažindinti ją su savo mama. Nežinau, kas tai buvo. Jų biolaukai nesutapo ar dar kas, bet gal ir gerai, nes to vakaro metu išlindo kiek kitas maniškės veidas, dėl kurio buvo gėda. Su ja netrukus išsiskyrėme, bet nuo tada jau per pirmą pasimatymą visuomet pagalvoju, ar norėčiau parodyti šią merginą savo mamai.“ – Viktoras, 25 metai.

„Kadangi dažniausiai tenka susipažinti internetu, pirmojo pasimatymo metu visuomet lyginu merginos bendravimą realybėje su tuo, koks jis buvo iki pasimatymo. Jeigu bendravimas internete nuo realybės skiriasi kaip diena ir naktis – vadinasi kažkas netaip arba su tavim, arba su ja. Tokiu atveju reikia tikėtis sulaukti draugo skambučio ir kuo greičiau bėgti jam „padėti“. Na, o jei susitikus iškarto jaučiasi „cinkelis“, tuomet jokio skirtumo, kaip ten iki šiol bendravosi internete.

Ir dar vienas dalykas: dažnai stebiu merginos kūno kalbą, nes esu tuo domėjęsis. Būtent kūno kalba gali išduoti, ką iš tikrųjų mergina mano apie tave ir apie patį pasimatymą. Žinoma, akių kontaktas yra vienas svarbiausių dalykų.“ – Aurimas, 24 metai.

„Man dažniausiai rūpi, ar aš patinku merginai, su kuria einu į pasimatymą. Net ir tuo atveju, jei mergina ne mano skonio, aš vistiek stengiuosi palikti jai gerą įspūdį.“ – Saulius, 25 metai.

„Klube šventėm draugo gimtadienį, kuriame susipažinau su mergina iš to pačios kompanijos. Simpatiška, maloni, bet gal kiek drovoka. Pakviečiau ją į pasimatymą, išrinkau neblogą jaukią kavinę, kur galima ramiai pasėdėti. Visą vakarą jinai šnekėjo, o aš galvojau tik apie vieną dalyką:
„Na kada tu pagaliau užsičiaupsi“. Užsiminiau, kad per gimtadienį jinai nebuvo tokia iškalbinga. Pasirodo, tą vakarą jai skaudėjo dantį, todėl jinai mažai kalbėjo. Tikrai ne šita mergina aš tada susižavėjau...“ – J., 27 metai

„Internetu susipažinau su mergina. Po mėnesio susirašinėjimo nusprendėm susitikti realiai. Pirmas dalykas, ką pagalvojau, tai kieno nuotraukas ji isidėjusi savo anketoje? Realybej mergina atrodė visai ne taip, kaip nuotraukose ir tikrai ne iš gerosios pusės.“ – Domas, 19 metų.

„Per pirmą pasimatymą visada žiūriu, ką panelė užsisakinėja ir galvoju ar galiu ją sau leisti. Laikausi tos nuomonės, kad mokėti visuomet turi vyras, o jei panelė mėgsta gyventi labai prabangiai, tuomet bent jau kol kas ji – ne mano kišenei.“ – Olegas, 26 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis