Ką išduoda vyro miegojimo poza?

Miegodami mes nevalingai pasirenkame vienokią ar kitokią pozą, kuri gali atskleisti mūsų charakterį ar tuometinę savijautą. Atkreipk dėmesį, kaip miega tavo mylimasis!

Modelis

Lovoje jis įsitaiso taip, tarsi net miegodamas norėtų padaryti tau gerą įspūdį. Tokios pozos byloja, kad santykiuose jis turi per mažai atsakomybės. Jis nesąmoningai nori daugiau rūpintis tavimi ir savarankiškai priiminėti sprendimus. Suteik vaikinui tą malonumą. Liaukis visus rūpesčius krauti ant savo pečių. Ir tau bus lengviau, ir jis jausis laimingesnis.

Agresyvusis

Tai, kad jis miega sugniaužęs kumščius, dar nereiškia, kad tu miegi su gerai užsimaskavusiu maniaku. Stipriai sugniaužti kumščiai byloja apie nesąmoningai išgyvenamą vidinę įtampą. Jeigu jūsų santykiuose nepastebėjai rimtų problemų, ko gero tai bus visiškai nesusiję su tavimi. Pasiūlyk jam palaikyti tau kompaniją ir kartu apsilankyti sporto klube ar tiesiog fiziškai padirbėti. Tai sumažins įtampą.

Beginklis

Miegodamas jis slepia rankas tarp kojų, lyg norėdamas apsaugoti pačią jautriausią savo kūno vietelę. Tai aiškus požymis, kad jį kažkas neramina. Kas tai bebūtų, aišku viena: tavo vyrukui blogai, jam reikalingas palaikymas ir rūpestis. Atsigulusi miegoti prisiglausk prie jo iš nugaros ir apkabink, kaip „šaukštų“ pozoje. Tokiu būdu jo sąmonei pasiųsi signalą, kad esi jo pusėje. Šiuo laikotarpiu būk jam ypatingai švelni, dėmesinga ir leisk suprasti, kad visuomet esi šalia.

Susipainiojęs

Jeigu jis miegodamas tarp kojų suvelia patalus, lyg norėdamas prisidengti apatinę kūno dalį, vadinasi sekso srityje jis nesijaučia tobulas. Pabudęs jis galbūt ir atrodo labiausiai pasitikintis savimi vaikinas pasaulyje, tačiau miegant atsiskleidžia užslėpti kompleksai ir baimės. Būtent dėl to jis tiek daug vartosi lovoje, norėdamas įsisupti į antklodę (žinoma, jei tai daro ne iš šalčio). Gali padėti savo vaikinui, pasakydama, kaip tau su juo gera.

Atsipalaidavęs

Jis miega ant pilvo, rankomis dažniausiai apsikabinęs pagalvę. Tokia miegojimo poza rodo, kad vyrukas yra savarankiškas, pasitikintis savimi ir mėgsta viską kontroliuoti, todėl šalia jo turėtum jaustis pakankamai saugi. Įprastai tokie žmonės yra valingi, turintys savo tikslą ir kryptingai jo siekiantys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis