5 neištikimų vyrų tipažai

„X“ visuomet mėgo svetimus sijonus ir į juos tikrai ne tik žiūrėdavo, o „Y“ labai mylėjo savo žmoną, bet kartą, padauginęs alkoholio, visai „netyčia“ supainiojo ją su bendradarbe... Situacijos – skirtingos, bet pabaiga vienoda: jie abu buvo neištikimi. Klausimas: ar neištikimybei visuomet yra priežastis?

Sakoma, kad dėl santykių problemų visuomet kalti abu. Esą gerų moterų vyrai neišduoda ir juo labiau nepalieka. Vis dėlto realūs gyvenimo pavyzdžiai verčia tokiais teiginiais suabejoti. Mes atrinkome keletą dažniausiai pasitaikančių neištikimų vyrų tipažų ir pabandėme pasvarstyti, ar tokiose situacijose įmanoma ką nors pakeisti.

Banalusis „mačo“

Yra tokia vyrų kategorija, kurie jaučia nenumaldomą poreikį periodiškai užmegzti trumpalaikius romanus, net ir tuo atveju, jei šalia – tiesiog tobula moteris. Tarsi neištikimybė būtų jų kraujyje. Tai nereiškia, kad jie – tavimi pasinaudoti siekiantys melagiai. Įprastai tokie vyrukai iš tiesų gali mylėti, bet ir tai nesutrukdys jiems atsisakyti svetimos lovos malonumų. 

Ką gali pakeisti? Gali nuspręsti, kad esi verta geresnio vyro ir nustoti naiviai tikėti jo pažadais, arba susitaikyti su mintimi, kad niekuomet nebūsi jam vienintelė ir kentėti toliau.

Grožio gerbėjas

Situacija paprasta: kadaise pamilta grakšti gazelė pavirsta į naminę moterėlę, nebematančią reikalo puoselėti savo išvaizdos ar reguliariai lankytis sporto klube. O juk ne paslaptis, kad vyrai myli akimis. Galime purkštauti, bet pabandykime pažvelgti iš kitos pusės: ar pačios labai apsidžiaugtume, jei kadaise rūpestingas vyras pavirstų abejingu burbekliu, kiaurą parą sėdinčiu priešais televizorių?

Ką gali pakeisti? Kad atrodytum graži savo mylimajam, visai nebūtina namuose vaikščioti su aukštakulniais bei vakariniu makiažu. Tiesiog nereikia leisti sau per daug apsileisti: išmesk nuskurusius treningus ir nudrengtas šlepetes, nepamiršk išsiplauti galvos ir šiek tiek pasikvėpinti. Na, o jeigu bent retkarčiais pamaloninsi jo akis erotiškais apatiniais... Kam gi reikalingos kitos gražuolės, kai šalia – pati gražiausia?

Jaunasis tėvelis

Psichologai teigia, kad kai kurie vyrai „dvigubą“ gyvenimą pradeda tuomet, kai moteris laukiasi kūdikio arba būna ką tik pagimdžiusi. Moteris tuo metu visiškai atsiduoda kūdikiui, savaime suprantama, ji tampa dar atsakingesnė ir rūpestingesnė, todėl vyras į ją pradeda žiūrėti kaip į motiną, o ne kaip į moterį. 

Ką gali pakeisti? Nepaisant to, kad vaikas kiekvienai mamai – svarbiausias pasaulyje, nepamiršk, kad šalia tavęs yra ir vyras, kuriam taip pat reikia dėmesio. Bent retkarčiais paprašyk senelių ar auklės prižiūrėti vaiką ir pasimėgauk vakaru tik dviese, su savo mylimu vyru.

Buities kankinys

Tai klasikinis atvejis, dažniausiai pasitaikantis pasibaigus santykių pradžios euforijai. Romantiškus pasimatymus ir vakarienes kavinėse pakeičia vakarienė namuose, vietoje apsilankymo kino teatre, filmai žiūrimi per kompiuterį, savaitgalinės išvykos taip pat tampa vis retesnės... Kai kurie vyrai nespėja susigaudyti, kad jų gyvenimas pasikeitė ir metas prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Jiems norisi tos laisvės, kuria galėjo mėgautis seniau. 

Ką gali pakeisti? Galbūt tavo išrinktasis nėra pasiruošęs rimtiems santykiams? Jei būtent tai ir tapo jo neištikimybės priežastimi, vargu, ar gali ką nors pakeisti. Per prievartą vyro šalia savęs neišlaikysi.

Aplinkybių „auka“

Yra vyrų, labai mylinčių savo moteris. Mylinčių ne vienerius ir net ne kelerius metus. Tačiau nepaisant visos tos beribės meilės, jie taip pat paslysta. Kas juos pastūmėja į neištikimybę? Skambės galbūt kvailai, bet dažniausiai - apsukrios damutės, tykančios tokios nekaltos aukos. Žinoma, nereikia jo teisinti, bet tokie vyrai dažniausiai būna tik žuvelės, užkibusios ant gundančio masalo. 

Ką gali pakeisti? Tokioje situacijoje greičiausiai nieko nepakeisi, nes ši neištikimybė – praktiškai neprognozuojama. Atleisti – tikrai nelengva, bet prieš priimdama sprendimą gerai pagalvok. Visi mes darome klaidų, bet jos tam ir skirtos, kad iš jų galėtume mokytis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis