5 tavo konkurentės naujuose santykiuose su JUO

Susiradai naują vaikiną ir manai, kad dabar JIS priklauso tik tau? Per daug neįsisvajok, nes tau tikriausiai teks susirungti su keliomis stipriomis konkurentėmis.

Jo buvusi mergina. Kai kurios buvusios yra ne visai buvusios. Jos egzistuoja esamu laiku ir tikrai neketina niekur dingti, vien tik dėl to, kad atsiradai tu. Kad ir kokia būtų jo eksė, jokiu būdu nesistenk apjuodinti jos naujojo savo vyruko akyse. Kol kas tavo pozicijos šiame žaidime nėra tokios tvirtos, kad galėtum išstumti seną ir patyrusią žaidėją. Ką gali padaryti? Pasistengti nekreipti dėmesio, jeigu ji bando tau įgelti arba nesikarščiuojant ir ramiu tonu akis į akį jai pasakyti, kad tokie žaidimai tavęs nedomina. Ramybė ir šaltakraujiškumas tokiose situacijose – tavo geriausias ginklas.

Jo darbas. Laikrodis rodo 18:00 ir tu jau pasiruošusi lėkti su juo į pasimatymą, bet telefonas neskamba... „Dirbau“ – vienas vienintelis žodis ir viskas tuom paaiškinta! Kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti, vis dėlto vyrams karjera dažniausiai būna pirmoje vietoje. Na, bent jau santykių pradžioje. Ir patikėk, purkštauti, kad tave jis iškeičia į darbą – žingsnis tikrai ne tavo naudai! Vietoje to, parodyk susidomėjimą jo veikla, susidraugauk su jo darbu!

Jo mama. Niekuomet, dar kartą pakartosime – NIEKUOMET nepamiršk, kad mama – svarbiausias ir ilgiausiai šalia buvęs žmogus tavo vaikino gyvenime. Taip, būna tokių mamyčių, kurios pakankamai atvirai demonstruoja savo nepasitenkinimą sūnelių pasirinkimu, bet tai nereiškia, kad gali atsakyti jai tuo pačiu. NE! Jei žaisi tokiomis pačiomis kortomis – niekuomet nelaimėsi! Jeigu jo mamos priešiškumas tavo atžvilgiu tėra beprasmiai jos kaprizai, o tavo vyrukas nėra kvailys – jis ir pats sugebės susivokti. O demonstruodama priešiškumą jo mamai tikrai nepadarysi jam įspūdžio ir vargu ar sulauksi palaikymo.

Jo sesuo. Įprastai seserys sunkumų nesukelia, tačiau kartais pasitaiko visko, ir tam reikia pasiruošti! Geriausia apsiginkluoti nuo pat pažinties pradžios: tiesiog stenkis daugiau kalbėti apie ją, nei apie save. Klausinėk, bet ne per daug įkyriai. Mokėk pasakyti komplimentų, bet nelendant į vieną vietą... Pavyzdžiui, vietoje saldaus „Kaip tu gražiai atrodai“ geriau pasakyti „Klausyk, gal gali parodyti man kokius akių šešėlius naudoji? Super atrodo.“

Jo gera draugė. Dažniausiai tikros draugės linki tik gero, todėl be reikalo vargu ar bandys su tavimi kovoti. O štai tu giliai širdyje tikriausiai pati jausi norą įrodyti savo svarbą... Tai – visiškai normalus dalykas, bet nepersistenk. Jei ji tikrai tik draugė – tau nebūtina stengtis jos išstumti. Jei nerimauji, gudrus žingsnis būtų atvirai pasikalbėti su savo vaikinu ir pasakyti, kad tave šiek tiek neramina labai artimas jo ir tos merginos ryšys. Netiesiogiai leisk jam suprasti, kad dabar tu esi jo mergina ir dėl savo pozicijos neketini konkuruoti. O draugė... Jei tu vaikinui aiškiai leisi suprasti, kokia yra tavo vieta visame šitame trikampyje, savo draugei jis ir pats sugebės paaiškinti, kas ir kaip.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis