Skyrybų priežastis – per mažas penis

Akivaizdu, kad kai kurioms moterims dydis tikrai turi reikšmę! 52 metų Zhang iš Taivano nusprendė išsiskirti su savo vyru, nes... „Jo penis pernelyg mažas – vos 5 centimetrai“ – pasirašydama skyrybų dokumentus ji nurodė būtent tokią oficialią priežastį.

Zhang ne tik paviešino „silpnąją“ savo vyro pusę ir nepasikuklino konkretizuoti viso to centimetrais, bet ir leido sau plačiau aptarinėti skyrybų priežastį: „Santuokos metu pas mus niekada nebuvo sekso. Jo penis toks mažas, kad primena mažutį vaiko lytinį organą, juk jo ilgis – vos 5 centimetrai.“ Prie viso to moteris tvirtina, kad problema ne tik dydyje. Anot jos, 55 metų Zhou yra impotentas ir negali atlikti savo, kaip sutuoktinio, pareigų.

Pats vyras intymių santykių problemą įžvelgė anaiptol ne centimetruose: „Aš norėjau sekso rytais, o jinai – tik vidurnaktį, kai aš jau būdavau labai pavargęs.“

Kaip pasakoja Zhang, su vyru jie susipažino draugų kompanijoje, 2008 liepos mėnesį, o susituokė po penkių pažinties mėnesių. Apie savo vyro penio dydį ir jo pajėgumą lovoje moteris nenutuokė, mat dėl religinių vyro įsitikinimų, sutuoktiniai nusprendė, kad pirmasis jų kartas bus tik po vestuvių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis