Skaudžiausias vyrų patirtas išgyvenimas – neištikimybė

Buvai neištikima. Kaip manai, ką darys tavo antroji pusė: apsisuks ir išeis, o gal nurys šią karčią tiesos piliulę ir liks su tavimi? Neištikimosioms mokslininkai turi gerą žinią: didesnė dalis vyrų pasiruošę atleisti.


Metus laiko trukusiame tyrime sudalyvavo 1500 vyrų, kuriems teko patirti, ką reiškia žmonos neištikimybė. Paaiškėjo, kad 71% dalyvių ir po tokio skaudaus išgyvenimo meilė savo moteriai niekur neišgaravo. Tik 7,9% dalyvių pareiškė, kad po žmonos neištikimybės net nebandė saugoti santuokos ir paliko savo antrąją pusę, net nesvarstydami kitų galimybių.

Likę 92% vyrų teigė, kad arba norėjo išgelbėti savo santuoką, arba nebuvo visiškai tikri dėl žmonos neištikimybės. Akivaizdu, kad susituokę vyrai turi stiprią motyvaciją išlaikyti šeimą, nepaisant vidinio skausmo, kurį jiems tenka išgyventi.


91,1% prisipažino, kad moters neištikimybė – tai sunkiausia, ką jiems yra tekę išgyventi. Ir tik 8,9% buvo įsitikinę, kad yra blogesnių dalykų. Dauguma vyrų nebuvo morališkai pasiruošę išdavystei ir tikino, kad išgyveno stipriausią emocinę tuštumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis