Koks penio dydis moterims priimtiniausias?

Ar vyro pasididžiavimo dydis turi reikšmės – neišsenkanti tema, į kurią vieningo atsakymo tikriausiai negali būti. Kuomet to paklausėme Cosmopolitan.lt skaitytojų (apklausoje sudalyvavo 927 dalyvės. Apklausą rasi čia), sulaukėme štai tokių rezultatų: 27,9% moterų pasirinko variantą „Taip, man tai labai svarbu“, 39% rinkosi „Taip, bet man tai nėra lemiamas veiksnys“ ir 33,1% paspaudė ties variantu „Ne, nuo dydžio niekas nepriklauso. Svarbiausia – technika“.

33,1% teigiančių, kad varpos dydis joms nėra svarbus ir dar 39% tvirtinančių, kad tai nėra lemiamas veiksnys – ganėtinai iškalbingi skaičiai. Juk tai – daugiau nei du trečdaliai moterų! Tačiau žurnalo PNAS publikuotas tyrimas skelbia kiek kitokias išvadas: rinkdamosis sau partnerį, penio dydžio svarbą moterys išskiria kur kas labiau, nei vyrišką kūno sudėjimą, ar plačius pečius.

Mokslininkai dailiosios lyties atstovėms pateikė skirtingus paveiksliukus ir klausimus. Tyrime dalyvavusios 105 tradicinės orientacijos moterys kompiuterio ekrane stebėjo vyriškų kūnų atvaizdus, kurie vienas nuo kito skyrėsi trimis parametrais: ūgiu, pečių bei klubų pločiu ir penio ilgiu. Iš viso moterims buvo parodyti 53 skirtingi variantai.

Rezultatai parodė, kad moterys linkusios rinktis aukštesnius vyrus, turinčius platesnius pečius bei klubus ir didesnius lytinius organus. Kuo daugiau, tuo geriau? Vis dėlto šiuo atveju taip teigti nebūtų visai teisinga. Pasirodo vyrų pasididžiavimai, kurių išmatavimai stipriai viršijo vidutinį dydį, moterų visai nesužavėjo! Tyrimo autorius biologas Brian Mautz mano, kad kalbant apie potencialaus partnerio pasididžiavimo dydį, pasąmonėje moterys turi nusistačiusios tam tikras maksimalias ribas.

Per mažas – blogai, per didelis – taip pat nieko gero... Ko gi tuomet toms moterims reikia? Mokslininkai apibendrino duomenis ir paskaičiavo, kad patraukliausi moterims pasirodė peniai, kurių ilgis siekė 12,8 – 14,2 centimetrų ramybės būsenoje, kai tuo tarpu vidutinis dydis – 9 centimetrai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis