Kur gyvena seksualiausi vyrai?

Jeigu savo atostogas nori paversti ne tik turistine kelione, bet trokšti patirti dar ir romantiškų nuotykių, šis šalių sąrašėlis – kaip tik tau!

Italija. Čia gyvena linksmi, emocionalūs, visada stilingi ir galantiški vyrai, negailintys komplimentų, bučinių ir glamonių. Jie gana lengvai (įprastai net be jokių ceremonijų) užmezga pažintis, o patikusias merginas būtinai stengiasi paliesti: už rankos, už peties, apkabinti per liemenį, švelniai paglostyti nugarą ar žandą. Retas italas, ypač gimęs pietuose, moka išlaikyti atstumą. Tai reikia žinoti, nes jeigu nesi pasiruošusi greitam suartėjimui ar toks betarpiškas bendravimas tau tiesiog nemalonus, apie tai turėtum pasakyti tvirtai ir konkrečiai, kad italui būtų aišku iš pirmo karto.

Ispanija. Temperamentingi ir ryškūs ispanai tiesiog negalėjo nepatekti į šį sąrašą. Jie iš tiesų – nenuilstantys meilužiai. Be to, dar ir vieni gražiausių vyrų pasaulyje. Jei sekso su ispanu tavo planuose nėra, tuomet nesugalvok jo provokuoti, net koketuoti reikėtų saikingai. Susidariusi nuomonė, kad ispanai labai išradingi sekse, tačiau iš tiesų, nepaisant jų temperamento, jie ne itin linkę eksperimentuoti.

Švedija. Šiaurietiškos išvaizdos vyrai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo šalti atsiskyrėliai. O iš tiesų būtent švedai moka subtiliai palaikyti pokalbį su moterimi. Įdomu tai, kad praktiškai visi vyrai Stokholme išmano apie madą, taigi pokalbiams temų tikrai netrūks! Namuose švedai – puikūs kulinarai ir žino daug receptų, ši savybė taip pat padeda jiems pelnyti moterų palankumą. Skanus maistas, neišsenkančios temos... Puikios atostogos norinčioms tiesiog atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką.

Vokietija. Jei ir ne visi vokiečių vyrai yra gražūs, tai bent jau dauguma jų labai vyriški, tame ir slypi jų seksualumas. Seksologų atliktas tyrimas parodė, kad patys seksualiausi vokiečiai – tai 30 – 45 metų amžiaus vyrai, išsiskiriantys rūstoku veidu ir vyrišku kūno sudėjimu. Po šiuo kiautu slepiasi galingas temperamentas, išradingumas ir drąsa eksperimentuojant sekse. Jiems svetimas egoizmas lovoje, todėl, norėdami partnerei suteikti kuo daugiau malonumo, jie pasirengę „suspaudyti“ visus mygtukus kur reikia. Vienintelis trūkumas tas, kad savo išvaizda ir net higiena jie nelabai mėgsta rūpintis.

Portugalija. Vietiniai vyrai išsiskiria karštu temperamentu ir romantiškumu. Jie stiprūs, vyriški, patikimi, linksmi, greitai įsimylintys, aistringi, dosnūs, atvirai viešumoje rodantys savo jausmus. Jei tikiesi aistringų atostogų, Portugalija – kaip tik ta šalis, kurią verta aplankyti.

Olandija. Olandų vyrai, kaip ir švedai, labai gero kūno sudėjimo, gražių ir ryškių veido bruožų, taip pat pasižymi svetingumu ir atvirumu. Jų draugijoje visada linksma, lengva ir labai jauku. Flirtas su tokiu vyru suteiks daugybę teigiamų emocijų, o seksas su juo taip pat neturėtų nuvilti.

Argentina. Savo išore argentiniečiai vyrai panašūs į ispanus, tik jie dar emocionalesni. Susidėsi su argentiniečiu – nusiteik tiek pykčio, tiek džiaugsmo, tiek aistros proveržiams. Argentiniečiai labai dėmesingi, temperamentingi, greitai įsimylintys, nenuilstantys. Be to, jie puikūs šokėjai. Šokdami poroje, savo partnerę jie veda taip, kad jai telieka atsipalaiduoti ir mėgautis pačiu procesu. Tas pats vyksta ir sekse.

Australija. Šviesiaplaukiai, gražiai įdegę, trykštantys gyvenimo džiaugsmu, daugelis net ir sulaukę 50 metų, išlaikę puikias kūno formas. Jie nuoširdūs, atsipalaidavę, švelnūs. Dar viena savybė, išskirianti australus vyrus iš kitų ta, kad jie yra aistringiausi sekso gerbėjai už miegamojo ribų. Beje, Australijoje vyrų yra kur kas daugiau nei moterų, taigi dėmesio tau tikrai netrūktų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis