Koks moterų elgesys santykiuose erzina vyrus?

Tikriausiai dauguma moterų galėtų savo draugėms pažerti daugybę patarimų santykių klausimais, tačiau pačios yra tvirtai įsitikinusios, kad su savo mylimaisiais elgiasi tikrai teisingai ir išmintingai! Tačiau klaidų, kurios laikui bėgant gali gerokai išklibinti santykius, darome visos. Štai keletas dažniausiai tipinių atvejų, dėl kurių skundžiasi vyrai.

Nereikalingi klausimai

Ji klausia: „Apie ką tu galvoji?“ Jis atsako: „Apie nieką“. Ji įsižeidžia, nes jai atrodo, kad vyras kažką nutyli, nenori su ja dalintis savo mintimis, tingi su ja kalbėtis... Tiesa ta, kad vyrai labiau susikoncentravę į veiksmą, o moterys labiau linkusios atsiduoti jausmams. Todėl jei atsakymas „nieko“ gana dažnai išsprūsta iš tavo vyro lūpų, geriau rečiau klausinėk ir dažniau stebėk jo veiksmus, kurie viską išduos be jokių žodžių.

Asmeninės laisvės suvaržymas

Draugauti nereiškia būti kartu 24 valandas per parą. Leisk jam laisvai kvėpuoti ir užsiimti tuo, kas jam patinka. Be tavęs. Gal tau ir nelabai patinka jo kompanija, bet drausti jam susitikti su draugais, kokie jie bebūtų – trumparegiška. Visų pirma tie susitikimai vis tiek vyks, tačiau paslapčia nuo tavęs. Antra – draugai greičiausiai pradės laidyti pašaipėles, esą jis „po padu“, o tai galiausiai jį patį privers susimąstyti, ar patinka jam tokia padėtis.

Kaip bebūtų, taip negerai

Tu burbi, kad namuose jis nė piršto nepajudina, o vos tik jis imasi tvarkyti, priekaištauji, kad viską padarė ne taip, kaip reikėjo. Arba pageidauji, kad jis pats suorganizuotų jūsų laisvalaikį, bet išgirdusi siūlomus variantus, atmetinėji visus iš eilės ir eilinį kartą pati nusprendi, ką jūs abu veiksite. Moterų neapibrėžtumas išmuša vyrams pagrindą iš po kojų, nes tai neleidžia jiems iki galo perprasti moters elgesio logikos ir atitinkamai strateguoti savo veiksmų.

Bandymai pakeisti

Susitikinėdamos su vyrais, neretai moterys į juos žiūri kaip į asmeninį projektą, kurį galima pakoreguoti, modernizuoti ir visaip kaip tobulinti. Pasiraitojusios rankoves jos imasi „gerinti“ vyro gyvenimą, pradėdamos nuo aprangos stiliaus pakeitimo, tuomet pažįstamų rato koregavimo iki gyvenimo prioritetų sudėliojimo. Ne iš blogos valios, tik gero norėdamos! O juk niekam nepatinka būti marionete kažkieno rankose.

Emocijos kaip ginklas

Kad manipuliavimas jausmais – vienas pagrindinių moterų ginklų, niekam ne paslaptis. Gal ir veiksminga vieną ar kitą kartą, tačiau tikrai ne ilgalaikėje perspektyvoje. Jei kiekvieno menkiausio ginčo metu pulsi raudoti, anksčiau ar vėliau vyras nustos tau nuolaidžiauti ir pradės elgtis kaip su kaprizingu vaiku. Ar tu to sieki?

Amžina kritika

„Ir vėl neišplovei indų“, „Tu niekada manęs nesiklausai“ ir t.t. Nieko nuostabaus, jei nuolatos kritikuojamas jis vis daugiau laiko stengsis praleisti garaže, žvejyboje, su draugais, vienu žodžiu, bet kur, kad tik toliau nuo tavęs. Niekas nesako, kad turi tylėti kaip pelė po šluota ir taikstytis su blogais jo įpročiais, tačiau kritikai visuomet turi būti ir atsvara – malonūs pagyros žodžiai. Juk negali būti, kad jis nedaro nieko, kas būtų verta pagyrimo. O jei taip yra, tai kodėl tu tuomet esi su tokiu vyru?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis