Pasitikrink: ar tavo vaikinas bus geras vyras?

Štai, jis sėdi priešais tave, toks mielas, rūpestingas, žavus... Tavo būsimasis vyras? O gal pabandome trumpam nusimesti rožinius akinius ir kritiškai įvertinti, ar tai tikras TAS vienintelis?Štai kelios „raudonos lemputės“ – signalai, kurių negalima ignoruoti!

Vyro nesugebėjimas sudėtingoje situacijoje priimti sprendimą, reiškia jo nebrandumą arba nenorą prisiimti atsakomybės. Nusiteik tam, kad iš visų probleminių situacijų išsisukinėti teks tau pačiai. Ar tu tam pasiruošusi?

Nesąžiningas elgesys tavo atžvilgiu: jeigu meluoja dabar, meluos ir vėliau; apie kokį jausmų nuoširdumą gali būti kalba, kai mylimasis nuo tavęs kažką slepia ir veidmainiauja?

Pernelyg artimas ryšys su motina: jeigu jis nuolat tave lygina su ja, pastoviai apie ją kalba, skambina jai „vos tik kas“ – nesitikėk, kad po vestuvių kas nors pasikeis. Ar tu galėsi gyventi „trise“?

Karštas pavydas. Pradžioje tai gali net patikti, nes atrodo, kad tai meilės ir vertinimo požymis. Tačiau ateityje šis jausmas gali peraugti į maniakiškumą ir tapti visa griaunančiu. Gyventi su pavyduoliu praktiškai neįmanoma. Na, nebent esi nuolankioji, kuriai reikia griežtos kontrolės.

Grubumas tavo atžvilgiu. Susinervinę kartais iš tiesų netenkame kantrybės ir leptelime ne tai, ką reikėtų. Bet tokie dalykai turėtų būti itin retas reiškinys, tik „ekstra“ situacijų metu. Jei tavo vyrukas jau santykių pradžioje nesugeba suvaldyti liežuvio, pagalvok, kas bus vėliau, kai santykių pradžios euforija išsisklaidys. Kalbėti apie tai, kad žodžius gali pakeisti rankos pakėlimas – net nenorime kalbėti.

Skūpumas. Kaip tvarkyti savo pinigus – kiekvieno asmeninis reikalas, bet neslėpkime: su skūpiu gyventi galima, bet sunku. Bendras gyvenimas – bendri pinigai. Jei gyvensite pagal tokį modelį, ginčų dėl finansų neišvengsi. Juk retas vyras supras, kad ant pėdkelnių ar lūpdažių moterys tikrai negali sutaupyti (bent jau dauguma), o kaskart ką nors perkant įrodinėti, kad tau tikrai to reikia – menkas malonumas.

Piktnaudžiavimas alkoholiu, aistra azartiniams žaidimams. Pasitaiko atvejų, kai meilė išgelbsti žmogų nuo blogų įpročių. Tačiau nusiteik, kad reikės įdėti labai daug pastangų, norint kad tavo vyras jų atsisakytų. Be to ši kova tęsis visą gyvenimą ir jokios garantijos, kad laimėsi tu.

Jei paskaičius tau užsidegė viena ar daugiau „raudonų lempučių“, tai dar nereiškia, kad tuojau pat turėtum nutraukti šiuos santykius. Tačiau pabandyk paprognozuoti kaip vystysis judviejų santykiai santuokoje. Juk skirtingai nuo aistros ir susižavėjimo, santuoka – ilgalaikis projektas. Hormonai nurims, o gyventi kartu teks ne vienerius metus…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis