5 dalykai, kurie erzina vyrus lovoje

Teigti, kad visi vyrai dievina oralinį seksą arba trokšta analinių malonumų, būtų tiesiog kvaila, juk kas patinka vienam, gali būti visiškai nemalonu kitam. Todėl į šį sąrašą siūlome žiūrėti tik kaip į patarimus, kurie padės pažvelgti į jūsų intymius santykius iš šalies. Galbūt atrasi kažką, ką vertėtų pakeisti arba ką būtų šaunu pabandyti.

Nematomos virvutės lovoje

Manipuliacija seksu – labai stiprus, bet nesąžiningai naudojamas ginklas. Ir kalbame visai ne apie tokią situaciją, kaip „aš tau sekso – tu man naują suknelę“. Tai jau būtų viso ko viršūnė. Paprastas pavyzdys: dauguma vyrų dievina oralinį seksą ir moterys tą puikiai žino! Pamaloninai vieną kartą, antrą... Ir pasitaikius progai nepamiršai garsiai paskaičiuoti, kiek kartų suteikei jam malonumą. O ką gavai mainais?!

Patarimas: nustok galvoti, kad pamalonindama savo vyrą, darai jam paslaugą. Tu suteikti jam malonumą ne tam, kad kažką gautum mainais ir galėtum juo manipuliuoti, o tam, kad jis jaustųsi gerai.


Kas nepatirta, negali būti blogaiJis laido užuominas, kad norėtų išbandyti kažką naujo, o tu raukaisi ir net nesiruoši nusileisti: „Analinis seksas? Fu, juk tai nešvaru, skausminga ir apskritai, kam to reikia!“ Išankstiniai nusistatymai kartais pakiša koją ir neleidžia tau atrasti naujų potyrių ir malonumų. Iš kur gali žinoti, kad tau bus nemalonu, jeigu net nepabandei?

Patarimas: pasistenk atsikratyti stereotipų bei išankstinio nusistatymo ir savo intymųjį gyvenimą paįvairink eksperimentais. Nepatiks – niekas nevers daryti to dar kartą. Bet bent jau būsi pabandžiusi ir galėsi drąsiai sakyti, kad tau tai tiesiog nemalonu.

„Man skauda galvą“ ir kiti kvaili išsisukinėjimai

Kiekvienam būna dienų, kai apie seksą net pagalvoti nesinori. Viskas tvarkoje, bet tik ne tuo atveju, jeigu „galvos skausmas“ kankina reguliariai. Kažkodėl daugumai moterų atrodo, kad nenorėti yra normalu ir vyrai tiesiog turi su tuo susitaikyti. Tik įdomu, kaip būtų, jeigu su saviškiu susikeistum vaidmenimis. Įsivaizduok, kad esi labai erotiškai nusiteikusi, prislenki prie savo vyruko, tikėdamasi aistros proveržio, o jis tave atstumia. Nenori. Pavargęs. Skauda galvą. Tikriausiai po kelių tokių pasikartojančių situacijų pradėtum panikuoti, kad jis tavęs paprasčiausiai negeidžia...

Patarimas: neleisk apatiškumui tavęs užvaldyti. Jei kelias dienas nesinori sekso, neatstumk savo vyro, o pagalvok, kas galėtų sužadinti tavo aistrą. Galbūt padėtų atpalaiduojantis masažas, gal vertėtų tiesiog ištrūkti iš namų ir romantiškai pavakarieniauti restorane, o gal nepagailėti pinigų ir spontaniškai nuvykti prie jūros ar išsinuomoti namuką ežero pakrantėje?


Viskas tik pagal planąTikriausiai nėra nieko baisesnio, nei santykius žudanti monotonija ir seksas pagal grafiką. Standartinis scenarijus: grįžai namo po darbo, pavalgei, pagulinėjai, nusiprausei, pasimylėjai ir miegoti. Seksas ryte? Taigi nėra laiko! Seksas vos įžengus į namus? Taigi pavargusi, reikia pailsėti! O kur dingo spontaniškumas?

Patarimas: netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylimąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savyje. Patikėk, tavo vyras tikrai neliks abejingas, o ir pati nuo tokio spontaniškumo susijaudinsi kur kas stipriau, nei įprastai.

Gležnos gėlelės greitai nuvysta

Vyrai nori mylėtis su moterimis, nebijančiomis parodyti savo norų ir mėgstančiomis eksperimentuoti. Pasyvios drovuolės, nerodančios jokios iniciatyvos, vyrų nedomina. „Nedaryk to, nedaryk ano, aš nenoriu, man nepatinka...“ Žinoma, kartais pabūti moteriškai drovia – visai pravartu, bet gležnos gėlelės, prie kurių baisu ir prisiliesti, greitai pabosta. Kartais jiems norisi audringo ir net gruboko sekso, ypatingai, kai iniciatyvą parodo pačios moterys.

Patarimas: negalvok, kad iniciatyvą lovoje turi rodyti tik vyras. Nebijok būti šiek tiek laukine. Vyrai mėgsta moteriškas, bet jokiu būdu ne silpnas moteris, reikalaujančias nuolatinės globos. Su tokiomis paprasčiausiai nuobodu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis