Sekso poza, kuri labiausiai įkaitina vyrus!

Mėgiamos sekso pozos - labai individualus dalykas, juk vieni pripažįsta tik standartinę „Misionieriaus“ pozą ir nedideles jos variacijas, o kitiems tai - visiška nuobodybė. Žymus amerikiečių seksokolas Erichas Segalas tvirtina, kad norint padovanoti vyrui nepamirštamą malonumą, moterims vertėtų pamėgti „Atbulos jojikės“ pozą!

Kas ta „Atbula jojikė“? Iš esmės tas pats, kas jodinėtojos poza, kuomet moteris yra ant vyro, tik šiuo atveju ji atsukusi vyrui ne veidą, o nugarą! Vyras atsigula, o moteris atsiklaupia virš jo, atsukusi nugarą į jo veidą, rankomis laikosi už jo kelių ir savo kūnu atlieka judesius aukštyn – žemyn.

Erichas Segalas tvirtina, kad šios pozos populiarumo paslaptis slypi ne tik fiziologiniame pasitenkinime, bet ir psichologijoje: vyras atvirai mato patį sueities procesą ir tai jį jaudina ne mažiau, nei pati sueitis, be to, jis gali pilnai atsipalaiduoti, nes niekas nestebi jo veido išraiškos, o pojūčiai dėl sueities kampo – maksimaliai jaudinantys.

Nebijok eksperimentuoti, nes ši poza gali turėti ir kitokių variacijų. Pavyzdžiui, vyras gali sulenkti kojas per kelius, tačiau tuomet jam teks suimti moterį ties klubais ir padėti jai judėti. Kitas variantas – moteris ne atsiklaupia, o atsitupia virš savo vyro, tačiau taip kojoms tenka didesnė apkrova, taigi šis variantas tinkamas fiziškai pasiruošusioms merginoms. Dar vienas būdas - šiek tiek pasikreipti į šoną ir kojomis apžergti ne visą vyro kūną, o tik vieną koją.

Kuo labiau moteris palinks į priekį, tuo didesnė trintis gausis, o kuo labiau atsiloš – tuo gilesnis bus įsiskverbimas!


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis