Ko vyrai tikisi iš moterų sekso metu


Ne, šį kartą tikrai ne apie slaptas vyrų fantazijas, oralines glamones ir panašius dalykėlius. Šį kartą apie tai, ką vyrai norėtų tau pasakyti, kad intymus gyvenimas tiek jiems, tiek ir tau pačiai teiktų daugiau malonumo. Psichoanalitikė Tracey Cox iš Didžiosios Britanijos atliko apklausą, kurios metu prašė vyrų atskleisti, kas pagerintų jų intymų gyvenimą. Sujungus atsakymus į bendra visumą, vyrai tau norėtų pasakyti keletą visai paprastų dalykų:

- Nustok jaudintis dėl to, kaip atrodo tavo kūnas. Jei aš susijaudinu į tave žiūrėdamas, vadinasi tu man atrodai gundanti. Norėčiau, kad ir tu savyje įžvelgtum tą patį.

- Kuomet tu atsisakai su manimi mylėtis, atrodo, kad mane atstumi. Jei yra priežasčių, dėl kurių tu nenori sekso, pasistenk jas išsakyti normaliai, neatstumdama manęs tiesiog šiaip.

- Mano seksualinė sistema paprasta. Suprantu, kad tavoji ne tokia, bet man reikia, kad papasakotum ir parodytum man, kas konkrečiai tau patinka, nes minčių aš neskaitau, o noriu, kad būtų gera mums abiems.

- Vien dėl to, kad lovoje noriu pabandyti kažką naujo, nereiškia, kad seksas su tavimi man nebeteikia malonumo. Man paprasčiausiai norisi įvairovės.

- Aš esu vizualas. Man patinka stebėti seksualius dalykus, todėl tame, kad aš žiūriu į seksualias merginų nuotraukas ar erotinius filmus, nėra nieko blogo. Būtų puiku, jei ką nors erotiško galėtume pažiūrėti kartu.

- Man norisi mylėtis dažnai ir reguliariai. Jei tai neįmanoma, aš suprasiu, bet prašau, tiesiog paaiškink man kodėl.

- Suprantu, kad tavo seksualinis nusiteikimas priklauso nuo daugybės priežasčių, bet būtų puiku, jei galėčiau žinoti, kada tau sekso norisi labiausiai, ir mes abu galėtume tą laiką maksimaliai išnaudoti. Jei nori – nelauk iš manęs pirmo žingsnio ir leisk man apie tai žinoti.

- Kuomet elgiesi taip, tarsi seksu užsiimi tik vardan mano malonumo, mane tai labai erzina. Noriu, kad tu mėgautumeisi taip pat, kaip ir aš ir neverstum sekso kažkokia savo „auka“ man.

- Kartais man nelengva žodžiais reikšti savo jausmus, o seksas yra būdas parodyti tai, ką tau jaučiu. Nemanyk, kad sekso man reikia tik vardan pasitenkinimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis