Tai, ką vyrai nutyli, nors galėtų tau pasakyti


Dauguma moterų įsitikinusios, kad yra puikios psichologės, ir ką jau ką, bet vyrus geba „perkąsti“ be jokių pastangų. Manai, apsukti bet kurį vyruką aplink pirštą ir priversti šokti pagal tavo dūdelę yra vieni juokai? Nė velnio! Tai, kad kai kuriuos dalykus vyrai nutyli, dar nereiškia, kad jie nieko nesupranta. Taigi, ką vyrai galėtų pasakyti, bet nutyli?

Vyrai nepalieka moterų, su kuriomis jiems gerai. Tuo tarpu mes, moterys, skyrybų metu prisigalvojame pačių įvairiausių priežasčių, tarp kurių dažniausiai kaltė suverčiama tai... KITAI! Viskas paprasta: jeigu išėjo, vadinasi kažkas santykiuose buvo negerai. Net jeigu ir iš tiesų nuviliojo KITA, vis tiek išvada ta pati: santykiuose atsirado spraga, leidusi įsiterpti trečiam asmeniui, ir tas trečias asmuo – ne priežastis, o pasekmė.

Galbūt vyrai supranta moteris dvigubai mažiau, nei jiems patiems norėtųsi, bet tikrai daugiau, negu galvojame mes. Paprasčiausiai apsimesti nieko nesuprantančiu dažnu atveju yra lengviau, nei veltis į ginčus ir diskusijas, įrodinėjant savo tiesą, kurią vis tiek vargu ar įrodysi.

TAIP PAT SKAITYK: Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą

Ilgai gyvendama su vyru, dažna moteris pradeda manyti, kad be jos vyrelis – nė iš vietos. Juk ji ir namus tvarko, ir valgyti gamina, ir šiaip sugeba visada viską sužiūrėti ir sukontroliuoti. Kur jis ras antrą tokį aukso luitą? Jei reikės, tai tikrai ras. Bet svarbiausia, kad tai, dėl ko mes įsivaizduojame esančios nepakeičiamos, vyras kuo puikiausiai sugeba pasidaryti ir pats. Tik kam vargti, jeigu yra, kas padaro už jį? Patikėk, visi šie tavo privalumai nekompensuoja kasdienio bambėjimo, nepasitenkinimo ir demonstruojamos nepagarbos.

Vyrai bijo stiprių moterų – turbūt pats geriausias vienišės pasiteisinimas. Bijo? Ar tikrai? O gal tiesiog nemėgsta? Lygiai taip pat, kaip mes, moterys, nemėgstame skystablauzdžių vyrų. Vyrai vertina protingas ir savimi pasitikinčias, bet moteriškas damas, kuriomis galėtų rūpintis. Na, kuris tikras vyras norės, kad moteris laikytų jį už pavadėlio?

Vyrai ne akli: jie pastebi ir ataugusias plaukų šaknis, ir nenudepiliuotas kojas, ir tuos priaugtus kilogramus. Bet tyli, nes puikiai žino, kad tą matai ir tu pati, o panašaus pobūdžio pastabos greičiausiai būtų priimtos kaip priekaištai. Retas vyras baksnoja į savo moters trūkumus (priešingai, nei elgiasi dauguma moterų), bet tai nereiškia, kad juos viskas tenkina. „Susirado gražesnę“ - kažkur girdėta istorija? Jei pati apsileidai, tuomet nėra ko pykti, juk vyrai myli akimis.

TAIP PAT SKAITYK: 10 ženklų, kad tai - santykių pabaiga

Vyrams taip pat būna, kad jie nenori sekso, bet jie retai kada tai pasako garsiai. Kodėl? Todėl, kad „dabar nenoriu sekso“ moterys dažniausiai interpretuoja kaip „tu manęs nebejaudini“. Lygiai taip pat vyrams būna, kad jie tiesiog neturi noro bendrauti, bet daro tai iš reikalo, kad nepriekaištautum, jog neskiria tau dėmesio. Ne tokie jie ir savanaudžiai, kaip kartais atrodo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis