Pinigai ar TU: ką pasirinktų vyrai?

Ar meilę iškeistum į pinigus? Į šį klausimą pabandė atsakyti britų sociologai, kelių tūkstančių vyrų ir moterų klausę, ko jie atsisakytų dėl milijono svarų sterlingų (daugiau nei 4 milijonai litų).

Cinikai pasakys, kad gyvenime viskas parduodama ir perkama, kiti greičiausiai tvirtintis, kad meilės ir draugystės nenupirksi už jokius pinigus. Ar tikrai? 4 milijonai litų... Na, galbūt prabangos iki pat gyvenimo pabaigos tokia suma ir neužtikrins, bet namui ir geram automobiliui tikrai užteks.

Ir ką gi, pasirodo, kad 10% vyrų už tokią sumelę pasiruošę tą pačią akimirką palikti savo mylimąsias ir visą likusį gyvenimą praleisti vieniši! Tokiam žingsniui pasiryžtų tik 5% moterų. O dar sako, kad moterims tik pinigų reikia! Ne ką geresnė situacija ir kalbant apie draugus. 11% vyrų ir 5% moterų posakis „Turėk 100 draugų, o ne 100 pinigų“ akivaizdžiai nieko nereiškia. Geriausius draugus jie drąsiai iškeistų į tokią sumelę.

Įdomu, ką tie patys apklaustieji sutiktų padaryti dar? 41% net nesusimąstydama visam likusiam gyvenimui atsisakytų alaus, o daugiau nei pusė moterų sutiktų niekada nebeparagauti šokolado. Beveik 70% apklaustųjų sutiktų darbe palakstyti visiškai nuogi, o didžioji dalis vyrų pasiryžtų savo didžiausiam košmarui - metus laiko gyventi su uošve!

Kažkada ir COSMO savo skaitytojams davė nelengvą užduotį: pasirinkti savo likimą iš dviejų variantų. Pirmasis variantas: tu visą gyvenimą būsi mylima (-as) ir mylėsi, tačiau neteksi galimybės praturtėti (tavo antroji pusė taip pat) ir turėsi gyventi nuo algos iki algos. Antrasis variantas: tu visą gyvenimą turėsi pakankamai pinigų, kad galėtum mėgautis gyvenimu, bet daugiau niekada nebesugebėsi pamilti ir nebūsi mylima (-as).

Žinai, kokie buvo rezultatai? 36% apklausoje sudalyvavusių skaitytojų pasirinko pinigus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis