Seksualiausio Lietuvos modelio kūną papuošė tatuiruotės

Rygoje kirpimų meistro Raimondo Pasternackio kolekciją demonstravo kraują kaitinantys modeliai, tarp jų buvo ir seksualiausio Lietuvos modelio vardą gavęs Žilvinas Tratas. Specialiai šiam renginiui modelio kūnas buvo ištapytas ryškiaspalvėmis tatuiruotėmis.

Talentingas, pasaulinį pripažinimą pelnęs vyriškų kirpimų meistras ir kūrėjas R. Pasternackis Baltijos šalių nacionaliniame konkurse „Trend Vision 2013“ surengė išskirtinį šou. Čia madingus vyriškus kirpimus ir originalius aprangos derinius pristatė nuodėmės verti modeliai.

Nerijaus Palucko nuotr.

Artūro Rindeikos nuotr.

Kolekcija „Pureman“ dvelkė didmiesčio gyvenimu, vyriškose šukuosenose vyravo geometrija ir formų tikslumas, preciziškai stilizuotos barzdos ir ūsai, išryškinantys veido kontūrus ir atskleidžiantys asmenybės unikalumą.

Nerijaus Palucko nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Modelių apranga rūpinosi stilistas Kęstas Rimdžius. Artūro Rindeikos nuotr.

R. Pasternackio kolekciją vainikavo tatuiruočių dailininkės Silvijos Sablinskaitės body art technika ištapytas ir juodu odiniu skiltu apsijuosęs seksualiausiu Lietuvos modeliu tituluojamas Žilvinas Tratas.

Artūro Rindeikos nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Nerijaus Palucko nuotr.

Stilingas pasirodymas sulaukė moteriškų susižavėjimo šūksnių, tačiau ir salėje esantys vyrai negailėjo pagyrų. Pastaruoju metu ne tik moterys, bet ir vyrai dažniau lankosi grožio salonuose, labiau rūpinasi išvaizda. Pasak salono „Woxx Barbers“ kirpimo meistro ir prekių ženklo „Wella Professionals“ SP „Just Man“ ambasadoriaus Baltijos šalyse R. Pasternackio, šiandien vyrai grožio salonuose ieško ne vien gerų kirpėjų. Jie pageidauja individualių ir holistinių procedūrų, aukštos klasės paslaugų.

Artūro Rindeikos nuotr.

Daugiau renginio akimirkų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis