Vyras, paskui kurį norisi eiti. Ar tu - jo moteris?

Šį straipsnelį radome viename internetiniame puslapyje. Perskaitėme ir nusprendėme pasidalinti su tavimi. Apie mus, moteris ir juos, vyrus, paskui kuriuos norisi eiti.

Daugelis iš mūsų santykius pradeda reikalavimų sąrašu savo partneriui. Idealus vyras turi būti būtent toks, ideali moteris turi būti būtent tokia. Aš nežinau, koks vyras turi būti šalia manęs, nors to manęs klausia dažnai. Tačiau tiksliai žinau, kad šis žmogus visai neidealus. Ir jau tikrai nėra geriausias iš visų. Be to, jis man nieko neskolingas. Jis paprasčiausiai yra Vyras, paskui kurį norisi eiti.

Vyras, paskui kurį norisi eiti, kaip ir visi šios planetos žmonės, daro klaidų ir kartkartėmis suabejoja pats savimi. Kažkuo užsiima, bando kažką naują, kartais skaudžiai krenta, tada keliasi ir eina toliau. Jis nelaksto lenktyniniu automobiliu po naktinį megapolį apsirengęs supermeno kostiumu, nenusileidžia su sraigtasparniu ant dangoraižio stogo, jis neturi tokios ištreniruotos raumeningos krūtinės, į kurią vien pažiūrėjusios ilgakojės merginos lydosi iš susižavėjimo. Man atrodo, kad jis paprastas žmogus, tiesiog vienas iš septynių milijardų žmonių, kuris pabunda kiekvieną rytą, pragyvena savo dieną ir vėl užmiega iki kitos aušros. Toks, kaip ir aš. Ir kraujas jo taip pat raudonas. Toks pat, kaip ir visų kitų šios planetos žmonių.

Vyras, paskui kurį norisi eiti, daug dirba. Ir dėl savęs ir apskritai vardan viso pasaulio. Jį ne itin domina santykiai, nes vyrams norisi gelbėti pasaulį, tai tiesiog būdinga jų prigimčiai. O mane tai tenkina. Aš turiu kuo užsiimti, kol jis gelbėja pasaulį. Aš visada šalia, visada esu pasiekiama, nes tai mano prigimtinė paskirtis. Būti Moterimi. Mylėti, tikėti, teikti energijos ir būti šalia, kas benutiktų. Ir dar, niekada neaptarinėti jo klaidų su kitais žmonėmis. Todėl, kad moteriška meilė – tai ne klaidų aptarinėjimas. Jeigu tai Vyras, paskui kurį norisi eiti, vadinasi jis viską daro teisingai. VISKĄ. Ir taškas. Jis eina, o tu paskui jį.

Vyras, paskui kurį norisi eiti, kartais žeidžia savo žodžiu ar dėmesio trūkumu. Po to jis tyli ir mąsto. Po to prašo atleidimo. Labai nuoširdžiai. Ir aš jam atleidžiu. Visada atleidžiu. Nes ir aš tokia pati. Aš taip pat skaudinu. Ir taip pat atsiprašinėju. Nuoširdžiai. Ir jis man atleidžia. Nes jis toks pat. Tiesiog žmogus, kaip ir mes visi šioje Žemėje.

Vyras, paskui kurį norisi eiti, kartais pavargsta ir tada pasislepia savo oloje. Tai nutinka vyrams, paskui kuriuos norisi eiti. Jiems norisi pabūti vienumoje ir pamąstyti apie gyvenimą. Ar paprasčiausiai nueiti į futbolą. O gal išlenkti bokalą alaus su draugais. Ar vienumoje pagurkšnoti arbatos. Ir gerai. Tegu patūno savo oloje. Pailsės ir būtinai sugrįš.

Vyras, paskui kurį norisi eiti, daug nekalba apie savo jausmus. Kartkartėmis jis leidžia tau suprasti, kad tave myli ir, kad tu – svarbus žmogus jo gyvenime. O toliau jis tiesiog daro. Ne kalba, o daro. Tiesiog kažką veikia. Vaikšto į darbą, užsiima verslu, lavinasi. Kartais laikosi atokiau, kartais priartėja. Kai prieina, stipriai apkabina. Žiūri į akis. O tu tiesiog žinai, kad jis – Vyras, paskui kurį norisi eiti. Ir viskas. Tu tiesiog tai žinai.

Ne, tai nėra kaip kine. Jokių fejerverkų, jokių nežemiškų atradimų, jokių pažadų ir nesibaigiančių aistrų. Paprasčiausiai tai žmogus, su kuriuo tau gera ir jauku kaip namuose. Tiesiog tai vyras, paskui kurį norisi eiti.

Tai dėl ko aš jaudinuosi? Ne, ne dėl to, atsiras ar ne jis mano gyvenime. Aš visai net nesijaudinu, greičiausiai tik svarstau... ar esu ta Moteris, kurią norės kartu su savimi vestis Vyras, paskui kurį norisi eiti. Nežinau. Tačiau jau pradedu skleistis ir nesiliausiu to darius.

Parengta pagal rbinform.ru

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis