Požymiai, kad meilės demonstravimas peržengia ribas

Turbūt ir tu pažįsti tokią porą, kuri savo viešais meilikavimais erzina aplinkinius. Tokia pora savo elgesiu taip įkyri, kad visi paslapčia ima norėti, kad šie išsiskirtų. Ar tai žiauru? Nelabai.

Vis dėlto, jeigu kalbame apie savo asmeninius santykius, tuomet mums kur kas sunkiau nuspręsti, ar patys neerziname aplinkinių. Tačiau nereikia dėl to nerimauti – mes čia, kad tau padėtumėme tai išsiaiškinti! Štai keturi požymiai, kurie gali patvirtinti arba paneigti tavo įtarimus.

Per daug viešinatės socialiniuose tinkluose

Problema

Dauguma merginų savo socialinių tinklų profilius užtvindo daugybe skirtingų pranešimų. Tai gali būti juokingos citatos, įvairios asmeninės nuotraukos, receptai ar nuotraukos iš vaikystės. Jeigu tu ir vaikinas esate ta, visus erzinanti pora, tuomet jūsų profiliai atrodys kiek kitaip. Kuomet kažkas peržiūrės jūsų „Facebook“, „Twitter“ profilį arba „Instagram“ nuotraukas, pamatys tik labai detalizuotą jūsų santykių istoriją.

Yra merginų, kurios ant savo vaikino sienos „Facebook“ rašo kas tris valandas: „Tas tavo anekdotas toks juokingas“, po kelių valandų - „Myliu tave, mažuli“, o prieš eidama miegoti - „Labanaktukas, zuikuti“.
Jeigu į „Instagram“ įkeli nuotrauką, kur tavo vaikinas miega, žmonės gali suprasti, jog jūsų santykiai yra iš tiesų labai intymūs. Tačiau yra dar viena paslaptis – niekam tai nerūpi arba tiesiog erzina.

Sprendimas

Kad ir kaip tau patinka būti socialinių tinklų guru, labai svarbu viskuo apie savo santykius nesidalinti. Jūsų sekėjai ir draugai nėra jūsų santykių dalyviai, tai kam gi jiems viską žinoti? Nebent jūs esate Beyonce ir Jay-Z, kitu atveju, tikrai nereikia. Tai nereiškia, jog socialiniame tinkle reikia slėpti savo vaikiną.

„Kokybė vietoj kiekybės“, – sako pasimatymų specialistas Neely Steinbergas. ,,Dalinkis tik ypatingais prisiminimais ir momentais, kurie bus įdomūs ir kitiems žmonėms. Tikrai neverta rašyti apie mielą eilėraštuką, kurį jis tau parašė sms žinute. Kur kas įdomiau pamatyti kelias nuotraukas iš jūsų žiemos kelionės į Kroatijos kalnus“, – teigia N. Steinbergas.

Iškeiti savo drauges į vaikiną

Problema

Pasižiūrėk į savo dienotvarkę. Ar yra šiek tiek vietos susitikimams su draugėmis, ar visą laiką leidi tik su savo vaikinu? Per pietus, per pusryčius, per vakarienę?
Žinoma, natūralu praleisti daugiau laiko su savo vaikinu nei su draugėmis, tačiau jeigu palieki savo drauges „ant ledo“, tuomet tai nėra labai gerai.

Sprendimas

Sprendimas yra labai paprastas: kartais išeik kur nors kartu su savo draugėmis. Susiplanuoti vieną pasiplepėjimą prie kavos puodelio su savo geriausia drauge tikrai niekam nepakenks. Negana to, draugės tau tikrai padės, kai reikės patarimo dėl santykių – visai kaip seriale „Seksas ir miestas“.

Viešumoje kreipiesi į vaikiną pikantiškais gyvūnų vardais

Problema

Vadinti savo vaikiną „meškučiu“ arba „tigriuku“ gali būti įprasta, kai esate dviese, tačiau viešumoje tai gali tapti nepakenčiama. Kai tik tas, gyvūnėlių vardų mainymasis prasideda, atrodo, jog jis niekada ir nepasibaigs.
Meilė priverčiančia tave elgtis lyg kūdikiui, tačiau žmonės, kurie vakare nori ramiai restorane pavalgyti vakarienę, tikrai nenori girdėti kūdikių lemenamų gyvūnėlių pavadinimų.

Sprendimas

Geriausias būdas yra susitarti, kokie gyvūnėlių vardai, jūsų išgalvoti mieli kreipiniai vartojami, tik tada kai esate dviese.
Kreipimasis gyvūnėlių vardais ir kūdikiškos šnekos rodo prisirišimą, bet kam tai demonstruoti ir kitiems? Galite mielai kalbėtis viešumoje, bet keistus vardus palikite intymesnei aplinkai.

Jūs jau planuojate ateitį kartu

Problema

Galbūt turite bendrą profilį socialiniame tinkle, kuriame jau pridėta nuotraukų iš jūsų įsivaizduojamų vestuvių? Tuomet jums tikrai patinka planuoti savo ateitį. Plepėti apie vestuvių dekoracijas ir vaikučių vardus su savo draugėmis yra visiškai normalu, tačiau viską planuoti viešai yra šiek tiek per drąsu.

„Mes turėsime tris vaikus ir vasarnamį“, – sakote savo draugėms vos po mėnesio rimtesnės draugystės.
Tai yra netgi gana arogantiška, nes tavo vienišos draugės pradės panikuoti ir įsivaizduos, kad visą gyvenimą liks senmergėmis. Niekas nenori galvoti, kad teks gyventi vienai su tuzinu kačių.

Sprendimas

Išties nuostabus jausmas: tu ilgai planavai savo tobulas vestuves ir pagaliau suradai tobulą vyrą, tačiau, nereikėtų taip skubėti. Verčiau giliai įkvėpk ir atsipalaiduok.

Puikus jausmas suvokti, kad jūsų draugystė rimta ir turės šviesią ateitį, tačiau jeigu per anksti planuosi, sukelsi pernelyg daug įtampos aplinkiniams, o gal ir vaikinui. Tiesiog pažiūrėk, kur gyvenimas judu nuves ir džiaukis esama akimirka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis