5 dalykai, kurių mylimasis niekada neturėtų sužinoti

Visuomet sakoma, kad su savo antrosiomis pusėmis turite būti nuoširdžios, tačiau yra keli dalykai, apie kuriuos prisipažinti nederėtų. Pagalvok du kartus, prieš ką nors sakydama, o kad būtų dar paprasčiau, mes parengėme penkių dalykų sąrašą, kurių tavo vaikinas tikrai neturėtų žinoti.

,,Aš (ir vėl) sapnavau erotinį sapną su savo buvusiu“

Gali išlikti pakankamai nuoširdi ir neatskleisdama kiekvienos savo sapno detalės. Mylėjaisi su savo buvusiu? Pasakyk jam. Tiesiog sapnavai? Geriau pasilik tai sau. Juk nejauti būtinybės papasakoti jam apie sapnus su drakonų kovomis arba košmarus su ateiviais, tad kodėl turėtum pasakoti tai? Kam be reikalo gadinti santykius ir priversti vaikiną jaustis nesaugiai, jeigu gali tiesiog pasikutenti su tuo žmogumi, kuris yra tavo lovoje ne sapne, o realybėje?

„Mano mama mano, kad tu man per prastas!”

Tai labai niekšiška, tad jokiu būdu taip nesakyk. Jeigu jūsų santykiai yra rimti, turi palaikyti savo vaikiną net ir tada, jeigu tavo artimiesiems jis nepatinka. Tu neturėtum teisti savo antros pusės už tai, kad jis, pavyzdžiui, šiuo metu neturi darbo. Jeigu visgi tai pasakysi, be reikalo iššauksi nereikalingas negatyvias emocijas ir sukursi papildomos įtampos. Taigi, turėtum palaukti ir padėti savo vaikinui.

„Man patinka tavo brolis“

O gal pusbrolis, geriausias draugas ar net tėtis? Kiekvienas turi savo potraukių ir tai yra vienas iš tų dalykų, kuriuos ne visada galime kontroliuoti. Tačiau jeigu pasidalinai savo fantazijomis, kurių realybėje net nenorėtum, tavo vaikinas tikrai turės priežastį pasijausti nesaugiai. Ypač, jeigu ta simpatija yra jo stipresnis ir vyresnis brolis. Patikėk nei vienas vaikinas nenori galvoti apie tai, jog mylimoji svajoja apie jo brolį ar kitą giminę.

„Aš turiu ūsus!”

Vaškavimas, skutimasis, balinimas, rovimas... Niekam neįdomu, kaip tu tvarkaisi su savo nereikalingais kūno plaukais, ir, patikėk, tai neįdomu ir tavo vaikinui. Nieko baisaus kartais pasiskųsti: „Kaip tau gerai, kad nereikia skusti savo kojų!”, tačiau proceso apkalbėti tikrai nereikia.  Ypač neverta kalbėti apie tavoveido plaukelius... Tavo vaikinas pradės įsivaizduoti tave su vešliais ūsais, o tu kaipmat pasijusi labai kvailai.

„Nori papasakosiu, kas buvo, kai sirgau viduriavimu?“

Visi tuštinasi, todėl nenuostabu, kad visi žinome šią gyvenimo tiesą. Tačiau procesas ir detalės tikrai neturėtų būti aptariamos. Tavo vaikinas gali atnešti vištienos sultinio, kuomet susergi (o jei viduriuoji, tuomet vandens ir duonos), tačiau jam tikrai nereiktų galvoti apie tavo viduriavimo subtilybes. Kas atsitinka tualete, tegul ten ir lieka.
Žinoma, tu nori atvirų ir nuoširdžių santykių, tačiau taktiškumas ir atsargumas ne visada yra susijęs su melu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis