Pasisemk idėjų: ką merginos dovanos JIEMS Kalėdų proga?

Pakuoti ir dovanoti dovanas – smagus procesas, tačiau iki to tenka nueiti ilgą kelią: sukti ratus prekybos centruose ar sugaišti ne vieną valandą naršant elektroninių parduotuvių kataloguose. Ką jam padavonoti? Kažką mielo ar praktiško? Kur semtis idėjų? Jei ir tave kankina tie patys klausimai, skaityk toliau – gal pavyks pasiskolinti idėją iš kitų merginų? Tiesa, apklausos dalyvių vardai pakeisti, nes savo idėjas ir jau paruoštas dovanas nuo mylimųjų merginos kruopščiai slepia...

Laura: Mylimajam padovanosiu dabar itin madingą ir populiarią apyrankę su jūriniu mazgu. Ant apyrankės bus išgraviruoti jo inicialai. Taip pat dovanosiu pačios keptų sausainių ir visa tai įteiksiu apsirengusi snieguolės kostiumu. Mano vaikinas sakė, kad dovanų nenori... O man šv. Kalėdos yra mielumo ir jaukumo metas, todėl noriu kažkaip maloniai jį nustebinti. Apsirengti snieguole sugalvojau dėl didesnio įspūdžio: juk vyrai kaip vaikai! Ką padovanoti sprendžiau ir dėl to ėjau iš proto labai ilgai...

Kotryna: Dovanosiu šuolį su parasparniu!

Julija: Kadangi mano draugo vienas iš pomėgių yra piešimas, tad šiemet užsakiau rankų darbo molbertą ir visus reikalingus priedus: piešimo pagrindą, dažus, teptukus. Žinau, kad šis daiktas bus naudojamas ir labai pradžiugins mylimąjį.

Justina: Dovanosiu du bilietus kur nors, kur mane nusivesti galėtų! Tiksliau, kad galėtumėm kartu gerai praleisti laiką. Galbūt į koncertą, spektaklį ar miuziklą.

Kamilė: Aš jau jam turiu dovaną! Užsakiau telefono dėklą su mūsų įmonės logotipu, kuris išgraviruotas ant raudonmedžio. Praktiška, bet tuo pačiu ne banalu ir reikalinga. Dar svarstau lėktuvo bilietus savaitgaliui nupirkti arba bilietus i teatrą, niekaip neapsisprendžiu dėl antros dovanos dalies.

Jūratė: Stengiuosi įvairių stilingų ar smagių dalykų jam padovanoti. Šiais metais irgi panašiai: dovanosiu knygą apie dviračių madą, kulkos formos kokteilių plaktuvę, įrankių rinkinį griliui, marškinėlius su juokingu piešinuku.

Karolina: Aš tai jau turiu dovaną, nes žinojau ko mano antrajai pusei reikia. Kadangi jis labai mėgsta gerą kavą, tai nupirkau specialų puodelį jai gaminti – „Hario V60“.

Vilija: Kadangi jis kolekcionuoja modeliukus, tai planuoju papildyti jo kolekciją. Arba, blogiausiu atveju, padovanosiu „Iliustruoto mokslo“ prenumeratą!

Agnė: Šiemet savo mylimajam dovanoju stilingą, jaukų ir šiltą baltą megztuką, nes tai - praktiška ir išlieka ilgam, o taip pat, žinau, kad ši dovana yra būtent tai, ko jis nori ir ko jam šiuo metu labai reikia.

Greta: Kaip tik galvojau apie tai šiandien! Turiu draugą, bet ne vaikiną, o jis kirpėjas. Taigi tai, ko jis norėtu šv. Kalėdoms, susiję su jo specialybe, o šie dalykai nemažai kainuoja. Todėl padovanoti planuoju kažką simboliškai: mąstau apie gerą knygą, gal žurnalą, skirtą kirpėjams. Viską teks siųstis iš užsienio, nes čia turbūt nerasiu, ko ieškau.

Vaida: Anksčiau esu dovanojusi kvepalus, megztinį, rankų darbo apyrankę, lūpinę armonikėlę. Tiesa, apyrankę dariau pati ir tai užtruko net 3 mėnesius. Šiemet vienas kitam dovanosime bendrą dovaną – didelę dvigulę lovą!

Tautvydė: Mano paruoštos dovanos – varlytė, marškiniai ir kvepalai. Šie dalykai visuomet reikalingi ir praktiški.

Miglė: Prieš porą savaičių internetu nupirkau jam dovaną – kvepalus. Kodėl? Nes kvepalų šiuo metu jam labiausiai reikia.

Kristina: Dovanojusi esu daug reikalingų daiktu, kurie būdavo reikalingi mano vaikinui: odinį diržą, odinę piniginę, šiltas kokybiškas pirštines ar jam patikusį megztinį. Tačiau šiemet nusprendėme apsieiti be brangių pirkinių, todėl dovanosiu jo mėgstamiausią delikatesą ir dėžutę ikrų. Esu tikra, kad jis dėl to bus labai laimingas.

Viktorija: Ką padovanoti jam svarsčiau labai ilgai. Šiuo metu esu sugipsuota koja, tai dovaną turėjau galimybę pirkti tik internetu. Radau labai gražu laikrodį, taigi, jį ir nupirkau. Be to, laikrodžio jam seniai reikėjo!

Irma: Kadangi gavau prašymą, tai šiais metais nereikėjo sukti galvos. Pirkau šepetėlį barzdos skutimui (išmuilavimui) ir kremą po skutimosi. Beje, dar ir saldainių, kuriuos labai mėgsta. Dar turėjau atsarginį variantą – diržą, bet neturiu laiko lakstyti po parduotuves, todėl šią dovaną paliksiu kitai progai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis