Priežastys, dėl kurių vyrai praranda susidomėjimą tavimi

Nuolatos susiraukusi, nelaiminga, kažko reikalaujanti... Patikėk, ne tik tai gali atstumti tavo antrąją pusę. Bandome išsiaiškinti, kodėl tavo simpatijos susidomėjimas staiga ėmė blėsti!

Santykiai lyg verslas

Jei susiradai vaikiną ir su juo daliniesi gyvenimiškas pareigas (buitinius darbus, piniginius reikalus ir t.t.), labai didelė tikimybė, kad jūsų poros bendravimas lengvai gali virsti tik paprastais verslo pokalbiais. Svarbiausia nepamiršk, kada metas aptarinėti reikalus, o kada tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis vienam kitu. Sunku aistringai mylėti asmenį, kuris visada kalba tik apie didelius, rimtus ir svarbius dalykus. Rask laiko ir įdomiems bei žaismingiems pokalbiams. Tik taip atkursi santykių pusiausvyrą.

Jūsų santykiai paviršutiniški

Dažna istorija: jis išgėręs tave pakalbino, vėliau pažintis peraugo į aistringą romaną, dar vėliau trumpam buvote stabtelėję stadijoje „Aš tave myliu", o dabar... Viskas pradėjo eiti velniop! Tau atrodo, kad jis atitolo, nebejauti tų kibirkštėlių, kurios buvo prieš tai... Gali būti, kad jūsų santykiai niekada nebuvo tokie, kokius įsivaizdavai. Aistra – labai stiprus ir apgaulingas jausmas, retkarčiais susukantis protą ir verčiantis galvoti, kad jau įsimylėjai. Tačiau jei tai tebuvo aistra ir nieko daugiau, santykiai anksčiau ar vėliau baigsis.

Jis nejaučia, kad tu esi jo pusėje

Manai, tik mums, moterims, reikia palaikymo? Patikėk, vyrams jo reikia kur kas labiau ir tai jie ypatingai vertina! Jis turi nuolatos žinoti, kad esi jo komandoje. Jam reikia moters, kuri jį palaikytų bet kokioje situacijoje. Net ir tuo atveju, jeigu tavo mylimasis neteisus (ir puikiai tai žino, tik principai neleidžia to garsiai pripažinti), iš tavęs jis vis tiek tikisi supratimo ir buvimo šalia.

Vienas žodis – nesuderinamumas

Įmanoma keletą savaičių ar net mėnesių praleisti kartu net ir labai skirtingiems žmonėms, bet ilgalaikiams santykiams bent kažkoks suderinamumas poroje vis tiek turi būti. Jei tiesiog darysi tai, kas jums abiems patinka, nekalbėsi apie tam tikras temas arba susitelksi į linksmybes bei paslėpsi tam tikras savo asmenybės puses - jūsų santykiai egzistuos. Bet tik tiek. Galiausiai gyvenimas ir realybė vis tiek privers tave atsimerkti. Ir tai, kad jis išlaidautojas, o tu taupuolė, staiga taps labai svarbiu dalyku. Visi reikšmingi skirtumai anksčiau ar vėliau pradeda lįsti iš maišo...

Tau reikia didelio finansinio palaikymo

„Taip, man reikia didelės finansinės paramos, nes aš to verta" - vis daugiau merginų net nesiruošia to slėpti. Jei esi viena iš šių moterų, neturėtum tikėtis, kad vyras tavimi labai ilgai domėsis. Įprastai tokie santykiai - tai savotiški mainai: tu jam dovanoji savo grožį, jis tau dovanoja savo pinigus. Tik tie mainai labai trumpalaikiai, nes tavo grožis vyro akyse anksčiau ar vėliau pradės blėsti, o ką jam galėsi duoti tuomet?

Jis nebesijaučia dievinamas

Daugelis gydytojų ir psichologų yra rašę apie tai, jog moterys nori būti branginamos, o vyrai nori būti dievinami. Na, įsivaizduok, kaip pati jaustumeisi, jei šalia savo vyro nesijaustum pati seksualiausia... Lygiai taip pat jaučiasi ir jis. Tavo vyras turi žinoti, kad tau jis - vienintelis, pats geriausias!

Tu – blogų naujienų transliuotoja

Deja, laikui bėgant tokie dalykai nutinka nesąmoningai. Jei kiekvieną kartą, kai susitinki su savo vaikinu, turi blogų žinių ir nuolatos skundiesi, neturėtum tikėtis, kad jis trykš noru susitikti ir vėl. Savaime suprantama, kad artimam žmogui norisi išsipasakoti, bet ribos turi būti visur... Pasistenk, kad optimizmo iš tavęs jis gautų ne mažiau, nei pesimizmo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis