Ko vyrai nori, bet drovisi tavęs paprašyti?

Draugų kompanijoje apie seksą jie mėgsta kalbėti garsiai, o užvėrus miegamojo duris drąsa neretai kažkur išgaruoja ir slapčiausi jo norai taip ir lieka tik mintyse. Ir kaltas dažniausiai ne vyrų drovumas, o netikėta mūsų pačių reakcija į išsakytas jų fantazijas. Pakanka vieną kartą išpūsti akis iš nuostabos ir sekantį kartą erotines fantazijas jis greičiausiai pasilaikys tik sau. Štai keletas dalykų, kurių vyrai trokšta dažniausiai, bet kartais drovisi pasakyti garsiai.

Noriu tave stebėti. Vyrai myli akimis, ir tai – faktas. Todėl nieko keisto, kad mylėtis jis trokšta šviesoje (ar bent jau romantiškoje prieblandoje). O jei sekso tango lovoje šoksite stebėdami savo judančius kūnus veidrodyje... Jis tikrai liks pamalonintas. Beje, vyrukai neatsisakytų pastebėti ir tavo žaidimų su savimi, juk jiems tai toks paslaptingas dalykas...

Padejuok, prašau. Nebūk kategoriška ir nepulk tvirtinti, kad dejavimas – tai pigus pornografinių filmų aktorių triukas. Juk visai nebūtina aikčioti taip, kad girdėtų visi kaimynai aplinkui. Pamalonink ne tik jo akis, bet ir ausis: švelnios ir aistringos tavo dejonės gali užvirinti jo kraują.

Būk mano valdove. Ne visi vyrai drįsta prisipažinti, kad lovoje kartais nori būti visiškai priklausomi nuo tavo norų ir fantazijos. Galbūt jis trokšta atsipalaiduoti ir stebėti, kaip aistringai tu mėgaujiesi jo kūnu būdama viršuje, o gal svajoja apie aistringesnį vergo ir valdovės žaidimą su antrankiais?

Šiek tiek giliau... Ar kartais tenka savo brangiausiojo paprašyti „greičiau, giliau, smarkiau“? Tuomet turėtum suprasti ir jį, jei kada oralinio sekso metu jis paprašys to paties. Jam tai suteiks nepakartojamų pojūčių, todėl nustebink jį ir neprašyta.

Ir vėl lovoje? Jei geismui užplūdus tvardotės, kol nukeliausite iki ištikimosios lovos, nusiteik ponios monotonijos apsilankymui. Spontaniškas seksas netikėtose vietose gali būti kur kas aistringesnis! Išbandyk virtuvinio stalo ar palangės tvirtumą! Pamatysi, patiks ir tau, ir jam.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis