Dovanos, kurių vyrai labiausiai norėtų Valentino dienos proga

Kažkam Valentino diena – tai meilės šventė, kažkam – paprasčiausias prekybininkų triukas. Jeigu priklausai pastarųjų tarpui, dėl dovanos mylimajam sukti galvos nereikia. Na, o toms, kurios šią dieną nori nustebinti antrąją pusę, tikriausiai bus įdomu sužinoti, kokių dovanų vyrai labiausiai tikisi.

Best Moments puslapio apklausos duomenimis, 61% vyrų kur kas svarbiau patiems padovanoti kažką ypatingo, nei gauti dovanų iš mylimosios. Kitaip tariant, daugiau nei pusei apklausoje sudalyvavusių vyrukų visai nesvarbu, kokią dovaną jie gaus. 29% vyrų tikisi ne konkrečios dovanos, o staigmenos, o 10% vyrų iš viso nežinojo, ką pasakyti.

Pagal apklausos duomenis, vyrai labiausiai nori dovanų, susijusių su laisvalaikiu arba hobiais. Standartinis variantas, kuris tiktų daugumai vyrų – romantiška mylimosios pagaminta vakarienė ir kokios nors pramogos ar išvyka. Beje, pramoginių dovanų labiausiai nori vedę vyrai!

Beje, sociologai tvirtina, kad šiais laikais vis daugiau porų pirmenybę teikia ne materialioms dovanoms, o tokioms, kurios sužadintų emocijas ir paliktų malonių prisiminimų. Mūsų nuomone, tokia tendencija tikrai puiki!

Jei kol kas neturi idėjų, kaip praleisti Valentino dieną, mes tau siūlome 5 skirtingus scenarijus.

Gurmaniškai erotiškas. Tegul šis vakaras būna skirtas tik jums dviems. Ant žemės išdėliok kuo daugiau pagalvėlių, ant kurių galėsite įsipatoginti, prigesink šviesas, įpilk vyno ir paruošk gardžių vieno kąsnio užkandžių. Mėgaukitės ramybe ir galimybe atitrūkti nuo kasdienių darbų. Šio vakaro tikslas – dar labiau suartėti. Pažaiskite žaidimą „tiesa“: paeiliui užduokite vienas kitam klausimus, kurie padės geriau vienas kitą pažinti, suprasti arba tiesiog atgaivins malonius prisiminimus.

Azartiškasis. Gal tu ir neturi galimybės nuskraidinti mylimojo į Las Vegasą, tačiau gali surengti jam ne mažiau azartišką vakarą tiesiog namuose. Internete pasiskaityk populiariausių žaidimų, tarkim, Blackjack taisykles ir sužaiskite su mylimuoju vienas prieš vieną. Tik šiame kazino vietoje pinigų lai būna erotiniai norai. Prieš žaidžiant kiekvienas pasakykite po norą (galite ir užrašyti), kurį pralaimėjęs turės išpildyti.

Atpalaiduojantis. Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą nei panirimas į karštą vonią kartu su mylimuoju? Žvakės, aromatinės putos, sklindanti lengva muzika padės sukurti romantišką atmosferą, o įlašintas į vandenį šlakelis eterinio aliejaus dar labiau sužadins geismą. Svarbiausia – neskubėti ir leisti sau visiškai atsipalaiduoti. Po visko gali palepinti savo antrąją pusę švelniu, o dar geriau - erotiniu masažu.

Nenuspėjamasis. Romantiškas pasivaikščiojimas po miestą, pusryčiai į lovą, o gal švelnus masažas prieš miegą? Nustebink savo antrąją pusę ir išpildyk kuo daugiau troškimų. Padovanok „Stebuklingąją dėžutę“ su paruoštais nuoširdžiais pasižadėjimais, kuriuos privalėsi išpildyti, kai tik antroji pusė panorės. Tokiu būdu malonios Šv. Valentino dienos emocijos tęsis kur kas ilgiau.

Aktyvusis. Šv. Valentino diena gali būti puiki proga prisiminti jaunystės šėliones. Surenk savo antrajai pusei kuo daugiau nepamirštamų atrakcijų: griebk rogutes ir kartu keliaukite pačiužinėti nuo artimiausio kalno arba išbandykite pačiūžas ant ledo, lėkite į miestą išgerti kokteilių skirtinguose baruose ir pasišokti, jei yra galimybė, prasiilginkite savaitgalį ir keliaukite kur nors toliau nuo namų, pavyzdžiui, į kitą miestą, prie jūros ir t.t.

Dovanokite vienas kitam kuo daugiau malonių ir nepamirštamų akimirkų, juk tai – geriausia ir nuoširdžiausia dovana mylimam žmogui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis