Moterų įpročiai, kurių vyrai negali pakęsti

Viename vyrams skirtame puslapyje radome straipsnį apie tai, kokio mūsų, moterų, elgesio jie negali pakęsti. Negali pakęsti – gal stipriai pasakyta. Greičiau paprasčiausiai nesupranta, kam to reikia. Tiesą sakant, ne viską suprantame ir pačios.

Jei pati ir nekopijuoji į savo Facebook paskyrą protingų citatų, tai esame tikros, kad tarp savo draugių tokių pavyzdžių tikrai esi mačiusi. „Mane sunku rasti, lengva pamesti ir neįmanoma pamiršti“ – tai tik vienas iš daugybės pavyzdžių...

Ne mažiau vyrus erzina ir nesibaigiantys pokalbiai telefonu, ypatingai – su mama. Jie paprasčiausiai nesupranta, kam skambinti kelis kartus per dieną, vien tam, kad paskambintum... Kas pasikeitė per kelias valandas? Nieko ypatingo? Tai kam tada skambinti?

Trečioji garbinga sąrašo vieta atiteko nesibaigiančiam fotografavimuisi. Ne kažkieno kito, o savęs. Valgai – nusifotografuoji, susitikai su draugėmis – nusifotografuoji, atėjai pažiūrėti sporto rungtynių – na kaip gi neįamžinsi savęs tarp visų fanatų!

Kitas punktas – apsimetinėjimas draugėmis su tomis, kurios realiai tau net nepatinka. Galime viską nurašyti mandagumui, bet jeigu nepatinkanti persona atsuka nugarą, o tu nieko nelaukusi pili ją purvais – na, čia jau ne mandagumas, o tikrų tikriausias apsimetinėjimas. Ir vyrams toks elgesys tiesiog nesuvokiamas. Pas juos viskas paprasčiau: nepatinka – nebendrauji arba apsiriboji minimaliu bendravimu be dirbtinių šypsenų.

Dar vienas dalykas, vertas garbingos vietos sąraše – galvoti, kad vyrai skaito mintis. Tikriausiai čia kalbama apie pykčius. Didžiosios daugumos porų pykčių scenarijus standartinis: jis klausia kas nutiko, ji sako, kad nieko. Maždaug, pats susiprask. Dar vienas dažnas variantas – pykti tylint ir laukti, kol tyla patrauks jo dėmesį. Tik vyrai minčių neskaito...

Vyrukų sudarytame sąraše yra ir dar keletas punktų: pavyzdžiui, verkti dėl savo svorio, bet nieko nedaryti, kad jis sumažėtų. Arba pradėti laikytis dietos nuo pirmadienio. Taip pat jiems nepatinka moterų pomėgis apkalbinėti kitas dailiosios lyties atstoves – be abejo, ne iš gerosios pusės, ypatingai, jeigu toks kitos – gražesnės, sėkmingesnės ir t.t.

Na, gal tiesos šiame sąraše ne taip jau ir mažai?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis