Kodėl vyrai vengia gražių moterų: 10 priežasčių

Su pavydu nulydi gražuoles ir tyliai padejuoji, kad joms susirasti antrąją pusę tai jau tikrai lengviau nei lengva? Deja, realybė ne visai tokia: apklausos rodo, kad net 70 proc. vyrų prie gražios moters net nedrįsta prieiti! Kodėl?

Kodėl vyrai bijo gražių moterų

1. Konkurencijos baimė: vyrų nuomone, graži moteris turi gausybę gerbėjų. O kovoti su visa „armija“ sutiks toli gražu ne kiekvienas.

2. Baimė būti atstumtam: nedrąsiųjų riterių įsitikinimu, graži moteris vyrus atstumia kur kas dažniau.

3. Nelygiavertiškumo baimė: šalia gražios, pasitikinčios savimi moters ir pačiam reikia atrodyti ne apgailėtinai.

4. Lengvabūdiškumo baimė: retas vyras tiki, kad iš gražios moters galima tikėtis rimtų santykių. „Jau geriau su pilka pelyte, taip patikimiau“, – galvoja dažnas.

5. Finansiniai kompleksai: vyrai priprato prie stereotipo, kad graži mergina reikalauja solidžių materialinių investicijų.

6. Netikėjimas asmenine laime: dažnai vyras negali net patikėti, kad toks grožis galėtų niekam nepriklausyti, todėl graži moteris jo supratimu visada yra užimta.

7. Įsimylėjimo baimė: vyrai įsitikinę, kad gražuolės ne tik sužeidžia širdis, bet jas tiesiog sudaužo. Negana to, jos dar ir „veja iš jų virves“.

8. Neištikimybės baimė: nuolat matant ją apsuptyje gerbėjų, labai sunku patikėti jos ištikimybe, juk praktiškai kiekvienas vyras gali būti jos.

9. Pavydas dėl praeities: vyrai paprastai būna įsitikinę, kad gražuolių gyvenime praeityje būta daugybė audringų romanų, o nuo pavydo, kaip žinia, išsivaduoti būna labai sunku.

10. O jei paliks: išsiskyrimą su gražia moterimi vyrai išgyvena kur kas sunkiau nei su eiline, na ir suprantama, kur kas pažeidžiamiau, juk tikrai atsiras komentatorių, nebijančių pasakyti „ko stebėtis, ši moteris tikrai ne jo nosiai“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis