Vyrų nuomonė: kas labiausiai mažina moters seksualumą

Kai kartą COSMO skaitytojų klausėme, kas jų nuomone labiausiai atstumia vyruose, daugiausiai balsų surinko atsakymas „nevyriškumas“ – tiek kalbant apie charakterį, tiek apie išvaizdą. O ką gi apie moteris galvoja patys vyrukai? Štai vienos apklausos, kurioje sudalyvavo net 13 000 vyrų, apibendrinti rezultatai.

Balsų dauguma pagrindiniu moters patrauklumo žudiku buvo įvardintas nemalonus kvapas – taip mano 64 proc. respondentų; 55 proc. vyrų nepatinka savęs neprisižiūrinčios moterys; 51 proc. vyrų atstumia plaukeliai ne savo vietose. Na, tikriausiai su šiais punktais pasiginčyti nelengva. Seksuali moteris ir prasti higienos įpročiai – nelabai suderinama, tiesa?

Praktiškai vienodą balsų skaičių surinko ir dar trys moters seksualumo žudikai: viršsvoris; „rasto“ poza lovoje ir pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams. Dėl antsvorio – čia jau skonio reikalas, juk yra vyrų, kuriems patinka putlutės! O štai dėl lovos reikalų, tikriausiai visi vyrai vieningai sutiktų: susikaustymui lovoje ne vieta. Kiekvienas vyras norėtų rūpestingos žmonos kasdienybėje ir nenuspėjamos meilužės lovoje – ir visa tai viename asmenyje. Na, o nuolatinis pamokslavimas – juk ir tave pačią tai gerokai išvestų iš kantrybės, tik lengviau pastebi krislą svetimoje akyje, nei rastą savoje. Pasistenk bent kartais susilaikyti nuo komentarų ir tiesiog išklausyk.

Judame toliau: aukštas balso tembras, primenantis spiegimą, atstumtų 28 proc. vyrų. Seksualumo neprideda ir rūkymas - 26 proc. vyrų rūkanti moteris atrodo atstumiančiai. O štai 25% mano, kad dalį savo žavesio moterys praranda nuolatos kalbėdamos apie savo figūros trūkumus, kalorijas ir dietas. Iš tiesų, vyrams visai nereikia žinoti, kad priaugai kelis kilogramus ir dabar savaitę laiko valgysi vien salotas. Valgyk, bet ar tikrai būtina aiškinti, kodėl tai darai?

Humoro jausmo neturėjimas ir labai ryškus makiažas surinko po 19 proc. balsų. Beje, kosmetiką nuvalyti kur kas paprasčiau nei išmokti suprasti juokelius…

Atskiro aptarimo nusipelno moteriška apranga ir avalynė. Neseksualių drabužių priekyje figūruoja plačios kelnės nukarusiu klynu, toliau rikiuojasi diržą primenantys sijonai ir dekoltė, kurioje galima pamatyti ne tik pikantišką tarpelį tarp krūtų, bet ir auskarą ant bambos. Tai deja, nedidina seksualumo.

Na, merginos, su kuriais vyrų pastebėjimais sutiktumėt?

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


_loadQuiz(13780);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis