11 dalykų, kuriuos slapčia daro visi vyrai

Ar kada susimąstei, ką tavo brangusis veikia, kai tavęs nėra šalia? Pasirodo, vienumoje vyrai prisigalvoja keisčiausių veiklų!

1. Kabina rankšluosčius ant savo penių. Maudymasis duše nėra oficialiai baigtas, kol vaikinas nepanaudoja savo pusiau erekcinėje būsenoje esančios varpos kaip ekspromtu sugalvotos rankšluosčio kabyklos. Ar jam pasiseka, ar ne - tai, jis pasiliks sau.

2. Džiovina savo sėklidžių kapšelius plaukų džiovintuvu. Plaukų džiovintuvo pakišimas po savo rankšluosčiu vyrams yra kiaulės voliojimuisi purve atitikmuo.

3. Prastai atlieka remonto darbus. Ar tas kavos staliukas atrodo stovintis netolygiai? Ar šildytuvas skleidžia keistą garsą? Laikas kažką nuimti ir vėl atgal uždėti, o tada, sunkiai atsidusus, tvirtai užsidėti rankas ant klubų. Tai niekuo nepadėjo.

4. Susikiša savo penius sau tarp kojų. Nesvarbu, ar jie jau žino, kaip tai atrodo, turint netikrą makštį, kartais jie tiesiog tai daro.

5. Trina sau pilvus. Galbūt jie žavisi savo pilvo raumenimis, o gal tiesiog glosto savo pilvo plaukų pievas, bet tai yra nuostabus jausmas.

6. Stengiasi patenkinti save oraliniu būdu. Kiekvienas vaikinas nors kartą yra bandęs pačiulpti savo paties varpą. Dėl baimės nusilaužti kaklus, bandant atlikti autofelaciją, jie lieka ištikimi paprastai masturbacijai.

7. Valgo ką nors be dubens/indų/tinkamų virtuvės įrankių. Popieriniai rankšluosčiai, įprastiniai rankšluosčiai, pakuočių atidarymo peilis, kišeninis peiliukas, jų rankos. Taip atrodo aplinka vyro, ryžtingai nusiteikusio neplauti indų.

8. Įtraukinėja raumenis. Vyrai pamato save veidrodyje ir tiesiog pasitikrina, kaip laikosi jų raumenys. Tai yra kaip lūpdažio patikrinimas, tik daug labiau verčiantis susigėsti, jei juos pagauna.

9. Galvoja, ką jie darytų, jei pastatą, kuriame jie būtų, užpultų teroristai. Dėl šito kaltinkite „Kietą riešutėlį“ („Die Hard“), visgi, vyrai fantazuoja, kaip jie gintų nuo didelės grėsmės savo namus ar biurą, net jei visi jų turimi išgyvenimo instinktai buvo įgyti per tris savaites berniukų skautų stovykloje ketvirtoje klasėje.

10. Susikuria atsitiktinius išbandymus. Ar gali jie iš anapus virtuvės įmesti šią foliją į šiukšlių dėžę? Ar gali jie išlaikyti 13 nešvarių indų ant vienos rankos, nešdami juos iš miegamojo kambario? Nesvarbu, kad jie yra jų pačių susigalvoti, jie turi sužinoti.

11. Dainuoja. Tai beveik visuomet yra repas arba Pavarotti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis