5 dalykai, kurių nežinojai apie vyrus ir seksą

Vyrams seksas – kaip pica: visą laiką jo nori ir nesvarbu su kuo. Tai tik vienas iš mitų, kuriais tiki daugelis merginų. Skaityk toliau ir sužinok, kas jiems rūpi lovoje ir ką nuo tavęs kartais slepia.

Vyrai taip pat imituoja orgazmą

Taip taip, ne tu viena kartais lovoje vaidini spektaklį. Jie taip pat geba puikiai imituoti orgazmą. Kaip ir moterys vyrai kartais negali pasiekti orgazmo. Dėl to gali būti kaltas alkoholis, vaistai ar paprasčiausias nuovargis. Vyrai orgazmą imituoja dėl tos pačios priežasties kaip ir moterys – nenori nuliūdinti partnerės.

Po orgazmo ne visuomet būna įrodymų

Tačiau jei pasimylėjus nematai spermos pėdsakų, dar nereiškia, kad mylimasis vaidino orgazmą. Kartais vyrai patiria orgazmą be ejakuliacijos. Dažniausiai taip nutinka sergantiems diabetu. Be to, spermos kiekis kaskart gali būti nevienodas – vieną kartą daugiau, kitą mažiau. Taip pat jei itin dažnai mylitės, spermos kiekis bus visai nedidelis.

Vyrai gali tiesiog nenorėti mylėtis

Kasdien, kas minutę apie seksą gali galvoti nebent hormonų audrų kamuojami paaugliai. Subrendę vyrai apie seksą nuolat negalvoja ir kasdien jo nenori. Jiems taip pat gali skaudėti galvą ar kamuoti rūpesčiai darbe. Galiausiai jo libido gali būti kur kas mažesnis nei tavo. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jis tavęs nebemyli ar esi nepatraukli.

Problemų su erekcija būna ir jauniems

Bėdos dėl erekcijos gali pradėti kamuoti kur kas anksčiau nei sulaukus 40 metų. Tačiau dažniausiai tai būna vienkartiniai nesusipratimai dėl nuovargio, alkoholio ar vaistų. Jei taip nutiko tavo vaikinui, nepulk jo guostis ar priekaištauti, kad nebemyli. Geriau viską nuleisk juokais ir surask gerą filmą.

Labiau rūpi suteikti malonumą tau, o ne sau

Tikrų tikriausias mitas, kad vyrams rūpi tik jų pačių orgazmas. Padarius apklausą išaiškėjo, kad vyrai visų pirma stengiasi suteikti malonumą savo partnerei. Ypač jei merginą myli ar nori ją sužavėti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis